2737
2734
عنوان

حق داره؟

137 بازدید | 22 پست

دوستان من به نامزدم که توی فضای رمانتیکی بودیم یهو در اومدم گفتم مسواک زدی؟ بعد گفت مگه دهنم بو میده منم سرمو تکون دادم اره بعد یهو گفتم نه ولی در کل پرسیدم اونم خیلییییییییی بهش برخورد و واقعا هم دهنش بو نمیداد فقط میخواستم بدونم همچنان مسواک نمیزنه یا نه میزنه و قبلش ما ساندویچ و همه چی خوردیم شبم بود و توی موقعیت بدی گفتم اینم سه روزه اروم نمیشه میگه دلزده شدم ازت یک اینکه تو شرایط بدی گفتی تو فضا رمانتیک دو اینکه حرفتو بعدش پس گرفتی اگه واقعا بو نمیداد چرا گفتی ایقد منو بی ارزش دیدی و حس خجالت بهم دادی و سوم اینکه زیر بار اشتباهت نرفتی اولش

و کلی همون شب معذرت خواهی کردم سه روزه خودمو کشتم و قانع نمیشه میگه اولش زیربار اشتباهت نرفتی همش میگه دلزده شدم بنظرتون حق داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐زدی حسش رو تو اون لحظه رومانتیک با دیوار یکی کردی😂😂😂ناراحت میشه طرف خب ولی نه ایقد طولانی😐سه ر ...

خدایی سه روز طولانی نیست؟ هررررچی حرف میزنم معذرت خواهی میگه نه دیگه دلسرد شدم از همه چی زده شدم نابودم کردی فلان اصن رابطه رو تمام کنیم

2731
2740
خب من کلی معذرت خواهی کردم بعدش اصن کوتاه نمیاد حق داره ناراحت بشه ولی نه در این حد دیگه که بگه از ه ...

بعضی وقتا ی حرف ساده کل روان ی ادمو میریزه بهم....همچی با عذرخواهی حل نمیشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
ب نظرم حق داره

چیکار کنم از دلش در بیاد؟ امشب دیگه گفتم بخدا خسته شدم سه روزه کوتاه نمیای از موضعت گفت تو بلد نیستی همین الان نمیگی که باشه من معذرت خواهی کردم تلاش خودمو کردم حالا نمیتونی ببخشی و اینا دیگه نمیدونم چ کنم هی بیشتر اوضارو خراب میکنی بلد نیستی یکم 

چیکار کنم از دلش در بیاد؟ امشب دیگه گفتم بخدا خسته شدم سه روزه کوتاه نمیای از موضعت گفت تو بلد نیستی ...

ب نظرم حضوری ببینش باهاش صحبت کن و محبت من بعد کم کم صحنه رمانتیک بشه یادش میره 

2706