2733
2734
عنوان

حق داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 22 پست
ولی من خودم بودم اصن ناراحت نمیشدم زودم کوتاه میومدم

ادما مثل هم نیستن من خودمم از اینام ک از این حرفا ناراحت میشم و هیچ وقتم یادم نمیره 

بعد چون نبوده و گفتی خیلی بیشتر زورش میاد 

نمیدونم درک میکنی یا ن ولی خیلی بده

رفتارت که تو اون لحظه زشت بود و حرفی هم که زد واقعا درسته. تحقیرش کردی. کلا زیر سوال بردن بهداشت شخصی افراد بدون دلیل یکی از بی ملاحظه ترین رفتارهاست. همه ما نسبت به این قضیه حساسیم‌ به بهداشت شخصیمون می رسیم اما ته ذهنمون این نگرانی رو داریم که مبادا کافی نباشه. مبادا مثلا خودمون متوجه نباشیم اما بو بدیم و اینا. 

و اونوقت تو بدون اینکه اصلا مشکل بهداشتی وجود داشته باشه این موضوع رو به روش اوردی‌

محاله اون فکر نکنه منظوری پشت حرفت نبوده. احتمالا بعدش به شدت حساس شده که مبادا دهنش بد بوعه چون هیچ ادم منطقی الکی همچین مسئله رو از تو هوا پیش نمیکشه.

بله حق داره

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

رفتارت که تو اون لحظه زشت بود و حرفی هم که زد واقعا درسته. تحقیرش کردی. کلا زیر سوال بردن بهداشت شخص ...

از تو هوا الکی نگفتم اخه همیشه مسواک نمیزنه ولی بو نمیده من با مسواک نزدن و جرم دندونش مشکل دارم

ادما مثل هم نیستن من خودمم از اینام ک از این حرفا ناراحت میشم و هیچ وقتم یادم نمیره  بعد چون ن ...

میدونی من با مسواک نزدنش مشکل دارم همیشه نمیزنه ولی بو نمیده با جرم دندون مشکل دارم