2752
2734

اونقدر خستم که همش با خودم میگم کاش میشد زمان وایسه یه دل سیر گریه کنم جیغ بکشم بعد دوباره به حالت عادی برگرده

و اگر بر تو ببندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
کنکوری ۴۰۲؟؟ سال اپل یا پشت کنکور اوضاعت چطوره

بله پشت کنکور وضعم بخور نمیر

و اگر بر تو ببندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤
عزیزم  بعد کنکور هدفت چیه

فقط کنکور تموم شه.. هیچی ازم باقی نمونده...یعنی میشه منم یه روز بدون کنکور تجربه کنم؟😭

منم کم و بیش مثل تو هم از لحاظ روحی  ولی سال اولم

نمونیا من سال سوممه

حتی یکسال؟

اگه موندی مسئولانه رفتار کن اشتباهاتتو تکرار نکن ولی سال سوم موندن اشتباه محضه به تمام معنا له میشی از هر نظر...من حالم خیلی بده