2733
2734
عنوان

تنهایی، بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 44 پست
من یه دختر دارم. الان بارداری دوممه  که گفتن بچم ریسک سندرومی داون داره. با تنهایی هام گریه ...

اوه اوه منم یکی دو ماه جهنمی رو گذروندم با این غربالگری هاشون . آخرم سل فری دادم گفتن اوکی هستش . انشاالله واسه شماهم چیزی نیست

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 
واقعا سخته برنامه ریزی کنین سر کار شوهرت کمتر باشه حداقل تعطیلات تفریح داشته باشع

نمیتونه نره مسعولیتش زیاده 

گاهی پنجشنبه و جمعه هم میره 

آنقدر سختمه که نگو مامانم هم میگه برای شما میره سر کار درکش کن 

خب شب ها هم زود می‌خوابه دلم نمیاد بیدارش کنم 

از اون طرف دلم برای شوهرم میسوزه از اون طرف برا خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله آخر مهر شما چی چند سالته

الهی به سلامتی باشه. من زده ۸ دی . ۲۵ سالمه

من یه دختر ۲۴ ساله ام که ۴ ساله مزدوج شدم دارم با قدرت تمام به سمت هدف هام میرم🥰 امیدوارم خدا همیشه پشتم باشه. خوشحالم که تو این سایت کلی دوست خوب دارم
نمیتونه نره مسعولیتش زیاده  گاهی پنجشنبه و جمعه هم میره  آنقدر سختمه که نگو مامانم هم می ...

شوهر منم یک هفته ۵ صبح می‌رفت تا ۷ شب واقعااااا دق میکردم هیچکس رو نمی‌خواستم شوهرم رو میخواستم

من یه دختر ۲۴ ساله ام که ۴ ساله مزدوج شدم دارم با قدرت تمام به سمت هدف هام میرم🥰 امیدوارم خدا همیشه پشتم باشه. خوشحالم که تو این سایت کلی دوست خوب دارم
2731
من یه دختر دارم. الان بارداری دوممه  که گفتن بچم ریسک سندرومی داون داره. با تنهایی هام گریه ...

وای آخه به من هم گفتند بچه ریسک داره 

مردم ‌‌و زنده شدم به خدا 

کارم شده بود گریه دیگه آنقدر همه دعوام کردن که گریه بده یکم آروم شدم 

من داخل آنومالی چند تا کیست داخل سر بچه دیدن گفتند ریسک سندروم بعد دو هفته پیش اکو قلب جنین کردن گفتند خدا را شکر سالمه قلبش هفته آینده هم دوباره آنومالی را باید تکرار کنم الان ۲۱ هفته ام 

شما چی 

چند هفته ای 

مشکل چی بود که گفتند ریسک داری 

نمیتونه نره مسعولیتش زیاده  گاهی پنجشنبه و جمعه هم میره  آنقدر سختمه که نگو مامانم هم می ...

عزیزی یه زمانای از زندگی دشواره باید زندگی کرد .عزیزم‌ چند سالته بسلامتی باردار شدی

چقدر اتفاق خوب، حال آدم را خوب میکند.🥰
اوه اوه منم یکی دو ماه جهنمی رو گذروندم با این غربالگری هاشون . آخرم سل فری دادم گفتن اوکی هستش . ان ...

خدا را شکر که سالم بود نی نی برا ما هم دعا کن 

من هم گفتند ریسک داری 

دیگه از زمان سلفری و آمینیو سنتز هم گذشته بود ازم نگرفتند 

اوه اوه منم یکی دو ماه جهنمی رو گذروندم با این غربالگری هاشون . آخرم سل فری دادم گفتن اوکی هستش . ان ...

وای خیلی خیلی سخته...لحظه ها و فکر هاان تی چند بود برا شما؟؟

غربال اولتون ریسک دار شد؟؟

یا دوم؟

چند بود ریسکش؟

برا من ان تی ۲.۲ 

ریسکم ۱به ۲۵

تو سونو ان تی رو زده نرمال

ولی با ۲تا دکتر مشورت کردم میگن ان تی بین۲الی۳ مشکوکه

نا امیدم کردن

2740
منم دورم😭شوهرم کاره ،تهوع و سوزش معده و سردرد و ضعف معده دارم 😭😭دلم مامانمو میخواد

عزیزم خیلی سخته 

خدا کمکت کنه تحمل کنی 

من حالا ویار هام تمام شده اما واقعا روزای سختی بود اون روزا خیلی مراقب خودت باش

خدا را شکر که سالم بود نی نی برا ما هم دعا کن  من هم گفتند ریسک داری  دیگه از زمان سلفری ...

وای دختر چرا نرفتی؟؟

حداقل میرفتی برا خودت

برا منم ۱۸ هفته آمینوسنتز کردم

خدا را شکر که سالم بود نی نی برا ما هم دعا کن  من هم گفتند ریسک داری  دیگه از زمان سلفری ...

منم از زمانم کم مونده بود واسه آزمایش.  ولی گفتند حتی ازمایشم بدی اجازه سقط نداری . فقط برای آرامش خودم رفتم آزمایش دادم . ان شاالله نی نی شما هم چیزیش نیست به امید خدا

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 
منم از وقتی باردار شدم خیلی تنها میمونم . فقط بچه هامن . از اسفند دیگه تقریبا تو ماه ، یک هفته شوهرم ...

عزیزم خیلی سخته 

شوهرتون چه شغل سختی دارن 

من هم همین طور لااقل صبح ها دو تا تلفن میزنم دلم باز میشه 

اما به قول شما چقدر آدم تلفن بزنه 

من هم همیشه نتم اما میگن ضرر هم داره برای نی نی

انشاالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم  من سی سالمه

همچنین عزیزم .بچه اول تونه؟

2706