2737
2739
عنوان

تنهایی، بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 44 پست
منم از زمانم کم مونده بود واسه آزمایش.  ولی گفتند حتی ازمایشم بدی اجازه سقط نداری . فقط برای آر ...

الان من ۱۸ هفته ۴روزمه فردا جواب شفاهی میدن.

یعنی اگه مثبت باشه اجازه سقط نمیدن؟

یعنی چی اخه؟؟

خوب بچه مریضه اخه

عزیزی یه زمانای از زندگی دشواره باید زندگی کرد .عزیزم‌ چند سالته بسلامتی باردار شدی

درسته عزیزم 

واقعا به زمان هایی خیلی سخته 

باز میگم تا باشه و تنهایی سختی آدم باشه 

انشاالله تن همه سلامت باشه 

من سی سالمه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وای دختر چرا نرفتی؟؟ حداقل میرفتی برا خودت برا منم ۱۸ هفته آمینوسنتز کردم

بازم جواب آمینو سنتز بد بود برای شما ؟ من همه چی م خوب بود . ماماها میگفتن مشکلی نیست رفتم متخصص گفتن مام بتا بالا هستش . کم خطر هستی . 

من همه چی سونو و غربال یک و دو نرمال بود . فقط مام بتا بالا بود که میگفتن احتمالش کمه ولی بالاخره ما به اینم دقت میکنیم 

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 
وای خیلی خیلی سخته...لحظه ها و فکر هاان تی چند بود برا شما؟؟ غربال اولتون ریسک دار شد؟؟ یا دوم؟ چ ...

من ان تی ۱/۷ بود 

اما داخل آنومالی کیست سر دیده شد و گفتند به عدد آن تیت هم زیاده که نمی‌دونم چی 

با چند تا دکتر مشورت کردم گفتند نگران نباش و اینا 

اما زندگیم جهنم شد چند وقت حالا هم خیلی نگرانم اما خب ناراحتی برای جنین بده سعی میکنم بهش فکر نکنم 

توکل بر خدا

2742
الان من ۱۸ هفته ۴روزمه فردا جواب شفاهی میدن. یعنی اگه مثبت باشه اجازه سقط نمیدن؟ یعنی چی اخه؟؟ خو ...

نه زیر نوزده هفته اجازه سقط میدن من بیست و رد کردم رفتم آزمایش غربال ۲ تازه

وای دختر چرا نرفتی؟؟ حداقل میرفتی برا خودت برا منم ۱۸ هفته آمینوسنتز کردم

دکترم گفت فایده نداره دیگه بری 

راستش اون موقع اصلا فکرم نرسید که برا خودم برم کاش رفته بودم دیگه خیالم راحت میشد

2740
من ان تی ۱/۷ بود  اما داخل آنومالی کیست سر دیده شد و گفتند به عدد آن تیت هم زیاده که نمی‌دونم ...

به نظر من استرس الکی میدن در بعضی موارد . اگه بقیه چیزا اوکیه نگران نباش

عزیزم خیلی سخته  خدا کمکت کنه تحمل کنی  من حالا ویار هام تمام شده اما واقعا روزای سختی ب ...

چند هفته تموم کردی من ۱۲هفتم هرروز بدتراز روز قبلمم،،ازهفته چهار شروغ شد

میگفت: خدایا برای تموم روزمرگی های ساده ای که حوصلم سر رفت شکرت! چون میتونست آروم نباشه و کلی اتفاقای بد رخ بده.🌱
دکترم گفت فایده نداره دیگه بری  راستش اون موقع اصلا فکرم نرسید که برا خودم برم کاش رفته بودم د ...

منم بخاطر شدت استرسم رفتم . همش میگفتن کم خطره . ولی ....... 

این ولی گفتناشون دیوونم میکرد 

2706