2737
2739
عنوان

تنهایی، بارداری

630 بازدید | 44 پست

سلام بچه ها من باردارم کاری نمیتونم بکنم

همش هم تنهام 

شوهرم تا عصر سر کاره بعد هم میاد همون دم غروب می‌خوابه 

مامانم هم یک شهر دیگست بخوام برم خونشون دوره و انتقال شلوغه و همه میان و میرن اذیت میشم با این وضعیت

دیگه واقعا خسته شدم

چه کار کنم

دلم یکی را میخواد بشینم باهاش حرف بزنم

احساس میکنم حرف زدن داره یادم میره 

دوست هم خیلی دارم اما تا بیایم هماهنگ بشیم بریم بیرون صد سال طول می‌کشه

همسرت چرا تا میاد میخوابه؟ من یک هفته این مدلی بودم صدام در اومد 

من یه دختر ۲۴ ساله ام که ۴ ساله مزدوج شدم دارم با قدرت تمام به سمت هدف هام میرم🥰 امیدوارم خدا همیشه پشتم باشه. خوشحالم که تو این سایت کلی دوست خوب دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب خسته میشه نخوابه هم بد خلق میشه همون بهتر بخوابه

اره میفهمم چی میگی. من همسایه مون رو میگفتم بیاد چون هوا تاریک بشه میترسم تنها

من یه دختر ۲۴ ساله ام که ۴ ساله مزدوج شدم دارم با قدرت تمام به سمت هدف هام میرم🥰 امیدوارم خدا همیشه پشتم باشه. خوشحالم که تو این سایت کلی دوست خوب دارم
منم مثل توام عزیزم حالا یه مشکل پیش اومده یه هفته است دارم گریه میکنم. تک وتنهام و غریبم

واقعا عزیزم

پس درک می‌کنی چی میگم

چه کار می‌کنی تنهاییت را چه طور پر می‌کنی 

من کلاس زبان آنلاین هم میرم اما فایده نداره باز همش حوصله ام سر رفته یکی را می‌خوام که هیچ کس نیست

آخی خیلی سخته  چه کار کنیم خب با این شرایط

بیا باهم حرف بزنیم تا نی نی هامون دنیا بیان😃

2738
آره بیا😁😁

کی زایمان می‌کنی عزیزم

منم دورم😭شوهرم کاره ،تهوع و سوزش معده و سردرد و ضعف معده دارم 😭😭دلم مامانمو میخواد

میگفت: خدایا برای تموم روزمرگی های ساده ای که حوصلم سر رفت شکرت! چون میتونست آروم نباشه و کلی اتفاقای بد رخ بده.🌱
واقعا عزیزم پس درک می‌کنی چی میگم چه کار می‌کنی تنهاییت را چه طور پر می‌کنی  من کلاس زبان آن ...

من یه دختر دارم.

الان بارداری دوممه 

که گفتن بچم ریسک سندرومی داون داره.

با تنهایی هام گریه میکنم 

قبلا دخترم سر گرمم میکرد

الان که اینجوری شده حوصلم نمیکشه.

من تابلو فرش میبافم.

منم از وقتی باردار شدم خیلی تنها میمونم . فقط بچه هامن . از اسفند دیگه تقریبا تو ماه ، یک هفته شوهرمو میبینم . پیش مادر شوهر م اینا هم نمیرم . خیلی به ندرت میرم در حد چند دقیقه . 

ولی همش دلم میخواد به همه زنگ بزنم . و میزنم میشه ظهر . عصرها به بعد هم دیونه میشم و دلم میخواد دوباره به همه زنگ بزنم و حرف بزنم ولی جلوی خودمو میگیرم که بیش از حد مزاحمت ایجاد نکنم . در کل خیلی دلم میگیره و خیلی تو اینترنت برای گذران وقتم میرم

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 
2706