2737
2734

یک سالو نیمه که به صورت سنتی ازدواج کردم

بچه ها من کلا دختر شاد و پر انرژی هستم یعنی شاید ۷ روز هفته اینطور باشم ولی خب ربات که نیستم یه موقع هایی دل منم میگیره و گوشه گیر میشم 

اینطور مواقع همسرم اصلا کاری واسه خوب شدن حالم نمیکنه که حتی خودشم میره توی لک...

۴ ماه باهم مشکل داشتیم مشکل از اون بود رفتیم دکتر هنوزم حل نشده...

مشکل اصلیم اینه که موقع دعوا خودزنی میکنه گوشی سشوار هرچی که دم دستش باشه پرت میکنه

امروز بحثمون شد پنچ شش بار دوتا دستاشو محکم کوبید روی میز و فحش میداد خیلی وحشت کرده بودم حالم بد شد...

موارد اینجوری زیاد پیش اومده هیچ وقت نمیتونم ناراحتیم رو براش بگم فقط مسخره میکنه و خود زنی...

شما جای من بودید چی کار می‌کردید خستم💔💔

و خداوند آنچه را که به ما گذشت، جبران خواهد کرد🌿❣️

خودزنی اینه ک خودشو بزنه.این داره وسایلا رو میشکونه

خیلی ببخشید اگر۲۴ساعته توی سایتم.بله من علاف و بیکار هستم.خب که چی؟تلگرام ندارم حذف شده حتی حوصله ندارم برم نصب کنم.فی.لترشکنم ندارم.اینستاهم نمیتونم برم چون ف.یلتر ندارم.مجبورم جایی نیس برم میام اینجا.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شاید خیلی تحت فشارش میزاری یا خیلی کنایه میزنی

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
2728

باز میگن سنتی خوبه😐

با یکی دوست باشی این رفتارهاشو کاملا متوجه میشی

شما هم ببرش دکتر حتما مشکل اعصاب داره

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین

اینا بچه بودن زیاد کتک خوردن اغلب از پدرشون. اگر دوسش داری مدارا کن خودت با روانشناس حرف بزن ببین چجوری میتونی کمکش کنی.

اگر هم در توانت نیست زود جدا شو.

کانال مینی‌مال نویسی هام در تل: https://t.me/wayafzood
2740

روانپزشک

فقط یه روانپزشک خوب میتونه مشکل رو حل کنه 

منم وقتی عصبی میشم خودمو فوش میدم 

دستمو میکوبم اینور اونور 

وسایلو میزنم رو میز 

بعدشم میشینم گریه میکنم 

درکش کن 

اون دست خودش نیست 

بعد اینکه عصبانی شد برو بغلش کن 

من خودم بعدش میگم چرا خمچین کاری کردم همش میگم دیگه عوض میشم و موقه عصبانیت خودمو کنترل میکنم اما بعدش دوباره همون آشو همون کاسه...

فقط اون چون مرده وحشتش بیشتره 

روح روانش داغونه تقصیر تو نیست .مشکل ساله ها قبل ازدواجتونه شایدم از خانوادش.بشین باهاش حرف بزن علتشو بپرس.شوهرمنم اینطور بود مقصر خانوادش بودن انقد فشار عصبی و روانی بچه ها رو داده بودن چه شوهرم چه برادرانی دیگش چند بار دست به خودکشی برده بودن.از وقتی مادرش مرد همه چی خوب شد انگار آدم قبلی نبود.سعی کن دعوا راه نندازی یه مدت محیط آروم کن زندگیتو ببین فرق میکنه

سلام قشنگم ایشون بیمار هستند موارد مثل این اقا پسر زیاد دیدم، ببین دخترم بعنوان کسی که موهاش را توی امور خانواده سفید کرده یک کار ازت میخواهم، مراقب باش مادر نشی.

مشکلات اینجوری ناشی از یک ضعف یا یک مشکل خانوادگی بین والدین و یا دیکتاتوری یکی از اعضای خانواده اش نسبت به ایشون هست.

باید تحت نظر روانپزشک باشه دارو بگیره یکم آرومتر میشه به مرور ولی اگه دارو نگیره و نتونه روی رفتارش کنترل داشته باشه باعث اذیت و آزار روحی شما میشه.

شاید زمانی بیاد که حتی روت نشه باهاش جایی بری چون کنترلی روی رفتارش نداره.

خواهش میکنم خیلی جدی در این خصوص فکر کنید و تصمیم بگیرید.

ببین چند بار دارم میگم مادرشدن اصلاح بصلاح نیست.

امیدوارم هیچ کسی در این جهان هستی آنقدر ناامید نشه که فک نکنه حتی خدا را هم نداره، از خدا میخواهم اعتماد و امید به بهبودی در اعماق قلب مردم سرزمینم ریشه بزنه😍🤲
روانپزشک فقط یه روانپزشک خوب میتونه مشکل رو حل کنه  منم وقتی عصبی میشم خودمو فوش میدم  ...

من با وجود دختر بودنم 

چنان وحشی عصبانی میشم کسی نمیتونه بیاد سمتم ببین اون که مرده چجوریه

سلام قشنگم ایشون بیمار هستند موارد مثل این اقا پسر زیاد دیدم، ببین دخترم بعنوان کسی که موهاش را توی ...

اینجور مواقع سنگ بده دستش بزنه تو سرش😂

یکی از آشناهامونم همین بود دارو استفاده کرد میگن بهتره ک

2706