2733
2734
عنوان

با خودزنی های همسرم چی کار کنم خسته شدم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2195 بازدید | 43 پست
من از سن 15 سالگیم افسردگیم شروع شد و 16 سالگی به شدت وخیم شد  پدرم خیلی کنترل گر هستش مثلا تو ...

عزیز دلم میدونم چی میگی 

خیلی شرایط سختی هست چندتا راهکار بهت میگم 

اول ادامه تحصیل و بههر روشی دانشگاه قبول شدند

رشته ای که وارد شدی تعیین هدف 

توی دانشگاه ارتباط با دانشجوهای موفق

داشتن استقلال مالی هرچند کم

انجام کار پاره وقت و پرداخت هزینه های روزمره 

اشنایی با افراد مختلف در چهارچوب

راه موفقیت همیشه بازه همیشه راه فرار و تغییر وجود داره

امیدوارم هیچ کسی در این جهان هستی آنقدر ناامید نشه که فک نکنه حتی خدا را هم نداره، از خدا میخواهم اعتماد و امید به بهبودی در اعماق قلب مردم سرزمینم ریشه بزنه😍🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما مشاورین؟؟؟ مجازی هم کار میکنین؟

نه عزیزم من حقوق قضایی خوندم ولی خب توی جامعه و محل کارم خیلی چیزها میبینم اینجا دوست دارم راهنمایی کنم.

امیدوارم هیچ کسی در این جهان هستی آنقدر ناامید نشه که فک نکنه حتی خدا را هم نداره، از خدا میخواهم اعتماد و امید به بهبودی در اعماق قلب مردم سرزمینم ریشه بزنه😍🤲
عزیز دلم میدونم چی میگی  خیلی شرایط سختی هست چندتا راهکار بهت میگم  اول ادامه تحصیل و به ...

من قصدم دندانپزشکی هستش 

و امسال نشستم که بخونم 

یه روز میخوندم 

یه روز بی دلیل حالم بد بود و گریه میکردم 

و ازینکه نمیتونستم درس بخونمم استرس داشتم و حالم بدتر میشد 

همش فکر و خیال میکنم 

الانم نزدیک کنکور هستش و میدونم که نمیتونم کاری کنم 

و بازم میخوام بشینم واسه کنکور بخونم چون هدفمو دوس دارم 

فقط نمیدونم چطور حالمو بهتر کنم 

یه لحظه خیلی حالم خوبه انقدر که میخوام پرواز کنم 

یه لحظه انقدر ناراحتم که دلشوره میگیرم 

خسته شدم ازینکه ثبات اخلاقی نداره

2731
و من متنفرم ازینکه بعضی ادما بهم میگن عصبی  چون من الان خیلی بد عصبانی میشم و همیشه حس میکنم ...

عزیزم این طبیعی هست شما مورد حمایت عاطفی قرار نگرفتید مجبور شدید بیرون از خونه دنبالش بگردین.

فردا زنگ بزن ۱۴۸۰ و مشاوره رایگان بگیرید که راه درست از این سن به بعد نشانت بده.

عزیزم سنی نداری و خیلی میتوانی موفق باشی.

اون روابطم اشکال نداره چون از سر بچگی بوده.

الان بهت افتخار میکنم دنبال رشد و پیشرفت شخصیتت هست.

من ایمان دارم یه روزی موفق ترین میشی.

من نصیحتت نمیکنم ولی بهت توصیه میکنم نماز بخوان و بخدا نزدیک شو باهاش حرف بزن آرامت میکنه و بهترین اتفاقات را از درگاه خدا بخواه 

من قصدم دندانپزشکی هستش  و امسال نشستم که بخونم  یه روز میخوندم  یه روز بی دلیل حا ...

عزیزدلم تو رو خدا حرفمو گوش کن

کمتر تو جمع خانواده باش خودت حبس کن تو اتاق 

شرایط خونه اکی نیست صبح بلند شو یکم خوراکی و نان بردار برو کتابخانه غروب برگرد.

من این تایپیک را دیدم یه لحظه عشق کردم خدای بالاسر شاهده.

فک کن دختر خوشگل ما با روپوش سفید آنقدر موفق شو که همه آدمهایی که روزی دوستت نداشتند و اذیتت کردند بشی حسرت زندگیشون.

من خودم به تنهایی جای همه آدمهای زندگیت دوست دارم و بهت افتخار میکنم.

بخدا نه اینکه بخواهم دلداری ات بدم منم جایگاه شغلی دارم که نتیجه تمام سختی هایی بود که کشیدم  تلاش کردم خدا هم  خواست و امروز از کمک به ارباب رجوع از هیچ طریقی دریغ نمیکنم.

تایم اذانه با خدا قول و قرار بگذار ببین چطور زندگیتو زیر و رو کنه قشنگم.

من بهت افتخار میکنم و جای همه دوستت دارم.

عزیزم این طبیعی هست شما مورد حمایت عاطفی قرار نگرفتید مجبور شدید بیرون از خونه دنبالش بگردین. فردا ...

خیلی ممنونم ازتون 

حرقاتون خیلی آرومم کرد 

شاید بعد چند ماه به یه روانشناس مراجعه کردم چون دارم میبینم خیلی نیاز دارم 

امیدوارم همیشه حال دلتون خوب باشه 😘

باز میگن سنتی خوبه😐 با یکی دوست باشی این رفتارهاشو کاملا متوجه میشی شما هم ببرش دکتر حتما مشکل اع ...

دوستی که بتونی مسافرت بری با خودش با خانوادش خیلی خوبه ، خوش بحال این خارجیا 

خیلی ممنونم ازتون  حرقاتون خیلی آرومم کرد  شاید بعد چند ماه به یه روانشناس مراجعه کردم چ ...

قربانت دختره قشنگم

انگر ایشو داره بنده خدا

اینا از بچگیش نشات میگیره باید بره روانپزشک

دلم میخواد یکی رو اونقدر بزنم اونقدر بزنم تا خونش بپاشه اینور اونور، بعدش تیکه تیکش کنم بندازمش سطل اشغال، تهشم همونجا بشینم گریه کنم که چرا اینکارو کردم/ یا دلم میخواد برم بالای کوه اونقدر جیغ بزنم تا تمام غم، درد، خشمایی که رها نکردم رو رها کنم، اونقدر جیغ بزنم تا خالی بشم، اونقدر جیغ بزنم تا از گلوم خون بیاد و اخرشم همونجا بیفتم بمیرم/ فقط دلم یه خونه توی یه جنگل بی نام و نشون و بی حاشیه میخواد که تا صد قدمیم هیچکس نباشه، کنار خونم یه رودخونه داشته باشم، دورو بر خونم پر از گلای قشنگ و خوشبو باشه، هر روز صبح با صدای گنجشکای اونجا بلند بشم، پاهامو توی اب تکون بدم، و موهامو رها کنم توی باد تا برقصن، فقط بخندم و بخندم، بدون فکر اینکه کی چه فکری میکنه دربارم، بدون اینکه استرس و اضطرابی داشته باشم، به دور از حملات عصبی و خشم و ناراحتی/میدونستین وقتی بچه میارید باید تربیتشم بکنید دیگه نه؟/امیدوارم روزی همه به این درک برسن که چه ازار کلامی و فیزیکی جرمن، در برابر این ادما و این ازار اذیتا سکوت نکنیم، همونجا فریاد بزنیم و بدونیم که هیچکس قرار نیست با جواب ندادن به این ادما به ما بگه با حیا و خانم و به به چه چه کنه

یه روانشناس بهتر پیدا کن و برو

اگه آدم منطقیه وقتی عصبانی نیست بهش بگو رفتارش اذیت کنه

و اینکه اگه شرایطشو داری و خیلی اذیتی میتونی تهدیدیش کنی به رفتنت و ... که از سرش بیوفته؟(منظورم از شرایط اینه که یهو گفت برو بدتر نشه ماجرا)

من رک نظر میدم!تعریف و تایید الکی نمیکنم.البته منظورم تاپیکای موضوعیه نه راجب عکس افراد