2733
2739
عنوان

ازتون مشورت می‌خوام بیایید

159 بازدید | 9 پست

سلام یه چیزی هست به هیچ کسی نمی تونم بگم و نظرشو بخوام اینجا چون کسی کسیو نمی‌شناسه می پرسم 

به نظر شما مرد با با رابطه ی دهانی انجام دادن برای زنش شخصیتش تحقیر نمیشه جلو زنش ؟ 

یعنی دیگه زن به چشم سابق نمی بیندش

خواهشا صادقانه جواب بدید

سر صبحی 🤡 نه چه تحقیری

سلام من یه کنکوریم اعصابم اکثر اوقات بخاطر کنکور داغونه 🦥💚 آدم خوبیم ولی. ۱۴۰۳ هستم رشته تجربی دوست دارم راجب کنکور صحبت کنم اگه سوال دارید بپرسید. خیلی منطقی ام اگه باهام منطقی صحبت کنی . selenator هستم . همیشه تو ذهنم با یه دوست پسر زندگی میکنم ولی اگه سمتم بیای خدا بهت رحم کنه🤐 . من اصلا خوشم نمیاد تعلیق شم پس باهام دعوا نکن شما درست میگی . با نینی یار ها هم مشکلی ندارم اسم جهت فانه.اصلا نیازی نمیبینم خودمو به شما اثبات کنم که اره چی گفتم ...چی شد دروغ گفتم راست گفتم من رو تگ نکنید که جواب پس بگیری من خانوادتون نیستم ! آزادم اشتباه کنم تا جایی که به شما اسیب نزنم.!... در آخر برام دعا کنید کنکورم خوب شه💚hesoyam & uzumimw
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ولی من اینجور فکر نمی کنم بعد یه مدت مرد عادی میشه براشو زنا بیشتر عاشق شخصیت مرد میشن تا خدماتش

نه اینطور نیس . من از دیدگاه خودم مردی که این کارو میکنه یعنی به فکر همسرشه و به علاقه هاش ارزش قایله و میخواد اون هم ارضا بشه

2738
نه اینطور نیس . من از دیدگاه خودم مردی که این کارو میکنه یعنی به فکر همسرشه و به علاقه هاش ارزش قایل ...

اخه قبل ازدواج یه خانمی مشاور بود گفت هرگز این کارو نکن خیلیم تاکید داشت من چیزی نگفتم خودش گفت