2733
2734

خدایا اولین بارمه کار به این زشتی کردم. خدایا منو نبخش لطفا. هر بنده ای بخشودنی نیست. خدایا من دل یه آدمو خون کردم. یه نفرو با آرزوهاش بازی کردم. خدایا تو میدونی من چقد نامردم. در حق من خدایی نکن. منو آتش بزن

نکن این کارو

الله مهربونه بدترین گناها ام میبخشه اگه توبه کنی

شیطان قسم خورده : به الله گفت : به بزرگیت قسم که تا میتونم بنده هاتو از راه به در میکنم اما الله گفت : منم تا بنده هام جان در بدنشون هست میبخشمشون:)

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱 کاربر قدیمی ام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نکن این کارو الله مهربونه بدترین گناها ام میبخشه اگه توبه کنی شیطان قسم خورده : به الله گفت : به ب ...

عاخه دلی که این کارو کنه دل نیست. من توبه کنم این دلو چیکارش کنم. دلم میخواد درش بیارم بندازم دور

من چطور طاقت اوردم این کارو کردم

عاخه دلی که این کارو کنه دل نیست. من توبه کنم این دلو چیکارش کنم. دلم میخواد درش بیارم بندازم دور م ...

من خیلی اوضاعم بد بود دلم پاک شد

کافیه اراده کنییییییی🥺 با امام الانمون (امام مهدی) صحبت کن

از وقتی باهاشون صحبت میکنم زندگیم بوی گلاب گرفته ، هدف دار شدم انگیزه دائمی دارم 😭💚🌱

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱 کاربر قدیمی ام
بزرگترین گناه ناامیدی از خداس خدا همه گناهارو میبخشه خودش گفته اگر ظلم کردی به کسی برو جبران کن ...

از خدا ناامید نیستم میدونم میبخشه. از خودم ناامیدم. تمام جونمو جبران میکنم. دلم به حال همسرم میسوزه که زن نادون و بی لیاقت داره

تاپیک قبلیم گفتم

اینجوری نگو عزیزدل

خدا خیلی مهربونه و میبخشه

عصبانی بودی یه کاری کردی

سعی کن برای شوهرت جبرانش کنی

مثلا اگه طلا داری بفروش دوباره اون وسیله رو بخر...عذرخواهی کن و از دلش دربیار

حتما میبخشه شما زنشی و همدمش مگه میشه نبخشه

با خودت اینجوری نکن...اشتباه کردی درست ولی دست از سرزنش کردن خودت بردار همه اشتباه میکنن

عزیزم تو مشکلت اول خودتی ،اول به خودت احترام بدار، راجب خودت درست حرف بزن ،خودتو دوست داشته باش تا بتونی همسرت رو دوست داشته باشی، این چه حرفاییه راجب خودت میزنی، احساس میکنم تو بچگیت زیاد بابت هر اشتباه سرکوفت شنیدی....

از این لحظه به بعد درست رفتار کن، اتفاقیه که افتاده ،مهم نیست ،جبران کن، با ی شام خوب، با اخلاق خوب، تغییر کن، هی من الم و بلم و بدم و اینا ک گفتنش برای شوهرت کمک نیست در نهایت میگه اوکی درست میگی از زندگیش میندازدت بیرون.

یکم روی شخصیتت و رفتارات تجدید نظر کن، بلبلد نیستی یاد بگیر، برو تو پیجای فن بیان و روانشناسی رفتار اینستا به جای اینجا و شروع کن به درست کردن خودت و زندگیت...توخوبی، با لیاقتی، قشنگی،موفق باشی‌

ساکت باش اگر کل داستان رو نمیدونی💚
من خیلی اوضاعم بد بود دلم پاک شد کافیه اراده کنییییییی🥺 با امام الانمون (امام مهدی) صحبت کن از وق ...

من دل همسرمو شکوندم. یه وسیله خیلی گرون رقم خیلی بالاشو تو عصبانیت خراب کردم. اونم خیلی آتیش به دلم زده بود. اما دارم میترکم. جونم داره در میره براش. برا چشاش. برا ذوقش که کورش کردم