2752
2734
عنوان

چقدر بیشعورید بعضیا

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 41 پست

من ندیدم تاپیکشو ولی خدایی الان با دوران ما قابل قیاس نیست 

مت دهه شصتی ام با دختر پسرای همسایه بازی میکردئم حتی نقش زن و شوهر همو بازی میکردیم ولی حتی نمیدونستیم بدن پسرو دخترفرق داره باهم یا زن و شوهر یعنی چی 

الان به دو تا جتس مخالف بگو برین باهم بازی کنینمن قول میدم اکه بالای ۷ ۸ سال باشن کار به کنجکاوی های عجیب میکشه 

الان دوره کوچه فرستادن بچه ها نیست 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
کلمه ولگرد خیلی زشته🤦🏻‍♀️واقعا اسی ادبیاتش زشت بود🤦🏻‍♀️ ولی یه چیزی بگم زمان بچگی من و شما گذش ...

عزیزم من نگفتم ولگرد دارم حرف اون خانم محترمو تکرار میکنم...بعد من خودم متولد ۸۴ ام...همین الان تو کوچمون بچها هستن بازی میکنن خب محیطش امنه باهم دوستن چه اشکالی داره؟واقعا درسته به این طفلیا بگیم ولگرد؟خب ایشون ناراضیه درمیون بزاره نه که اینجور توهین کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

درست که حرف نزده ولی واقعا جالب نیست خیلی سر و صدا میکنن من واقعا بدم میاد. ببرن پارک و اینا 

خدا رو شکر اینجا بیرون نمیان

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     

منم همش تو کوچه بودم با دوستام 🤣

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
یعنی همش دونفر باشن هم مشکل داره؟ دوتا دختر اونم دم در بازی میکنن 

آره

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     

عزیزم خودت برو کنارش مراقبش باش چه اشکال داره حالا دو ساعت کارها خونه دیر تر انجام بده 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
من ندیدم تاپیکشو ولی خدایی الان با دوران ما قابل قیاس نیست  مت دهه شصتی ام با دختر پسرای همسای ...

محله به محله و تربیت به تربیت فرق میکنه...بخدا من هنوز ۲۰ سالمم نشده...۱۹ سالمه...بچهامونم تو کوچه میبینم خیلییی وقته هستن هیچوقتم اتفاق بدی نیوفتاده...چون محیط امنه ، خانواده ها حواسشون هست و...

پس اگه اینطور باشه مدرسه ام نباید برن دیگه...الان تو مدارس دخترونه چه ها که نمیگذره...خانواده باید حواسش باشه و رو تربیت بچه اش کار کنه

به نظر من بله 

بچه های الان بینهایت اگاهن چون دیدن از تلویزیون از گوشی از حرف اطرافیان و...

دوره ما ۳ ۴تا شبکه بود ماهواره و گوشی و ...کجا بود اخه 

اکثربچه های اون زمان از ۱۴ ۱۵سال تازه فهمیدن زناشویی یعنی چی اصلا 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من بچه بودم تو شهر خیلی کوچیکی بودم همه بچها رو جمع میکردم دم خونمون ولی الان واقعا خطرناکه چند سال پیش همسایمون بچش دم خونه (الان یه شهر بزرگیم)بازی میکرد دزد اومد النگوشو بگیره شانس آوردم بچه رو نبرد

دقیقا میگن بچه ای که میره تو کوچه بازی پدر مادرش بی فرهنگن نمیدونم واقعا چطور قضاوت میکنند از رو یه ...

نه این حرف درست نیست ولی خب هرساعتی بچه ها نرن کوچه.. سر ظهر میخای نیمساعت استراحت کنی.. نمیذارن...