2737
2734
عنوان

*بیاید به پوستمون برسیم*

| مشاهده متن کامل بحث + 244538 بازدید | 2035 پست

من چند روز پیش رفتم کلینیک سیب سرخ تو پاسداران برای بوتاکس با اینکه به شرط دیدن مارک بوتاکس رفتم اخر سر انقدر پیچوندن که مارک بوتاکس و نشون ندن خلاصه اصلا از رفتار و کارشون راضی نبودم انقد با عجله زدن و معلوم نشد چه اشغالی تزریق کردن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که ازماسکهای طبیعی استفاده میکنم تنها کرمی که استفاده میکنم ضدافتاب ومرطوب کنندست.باوجود۲۸سال سن کسی باورش نمیشه که ۲۸ سالمه واینکه خودم توخونه پاکسازی صورتمو انجام میدم .باورندارید عکسم روپروفایلمه.ماسکای خونگی عالیه ان

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2731

مصرف غذاهای نامناسب و غفلت از مصرف میوه، سبزیجات و لبنیات منجر به عدم توانایی پوست در مقابله با عوامل بیرونی می‌شود، ورزش، تغذیه مناسب و مصرف روزانه آب که باعث شفافیت پوست می‌شود، بسیار حائز اهمیت است.در ادامه با شما هستیم با نکاتی برای شفافیت پوست.

۱- از جوانه های غلات بویژه جوانه گندم استفاده کنید.
۲- بعد از استحمام ازکرم های مرطوب کننده ی مخصوص نوع پوست خود استفاده کنید.
۳- حتما در طی روز ضد آفتاب مناسب پوستتان را استفاده کنید و هر دو ساعت آ ن را تجدید کنید.

۴- نوع شوینده ی صورت را مناسب نوع پوستتان انتخاب کنید . اگر پوست چرب دارید از صابون های مخصوص پوست چرب و اگرپوست خشک دارید شستشوباآب و شوینده هابویژه آب داغ را به حداقل برسانید . در حمام از پن های کرمدار استفاده کنید و لیف هم نزنید .
۵- ازمحصولات لبنی کم چرب که حاوی مقایر زیادی ویتامین Aهستند ،استفاده کنید.

۶- از میوه ها و سبزیجات رنگی به ویژه انگورسیاه ،شاه توت، انار، گوجه فرنگی،هویج وتوت فرنگی که سرشا رازآنتی اکسیدان هستند وبه شفافیت پوست کمک میکنند، استفاده کنید.
۷- از نوشیدن چای سبز غافل نشوید .چای سبز حاوی پلی فنولها است وبه طراوت و شفافیت پوست شما کمک شایانی میکند.
۸- طی روزآب کافی بنوشید . روزانه حداقل ۷ – ۸ لیوان آب بنوشید.

۹- از غذاهای حاوی روی مانند سویا، جگر، ذرت و چغندر استفاده کنید.
۱۰- از مواد غذایی شیرین بویژه مواد حاوی قند های مصنوعی مانند شیرینی و شکلات کمتر استفاده کنید . قند خون بالا موجب کاهش کلاژن پوست و کدورت پوست و ظهور چین و چروک بر سطح پوست می شود .
۱۱- هر شب قبل از خواب با پاک کننده های مناسب سطح پوست و منافذ پوست را تمیز کنید.

۱۲- از آرایشهای سنگین و مصرف کرم های غلیظ بر صورت تا حد امکان بپرهیزید و در مصرف موادآرایشی از مارک های معتبر و دارای تاییدیه از وزارت بهداشت استفاده کنید و تاریخ انقضا ی آن را حتما در نظر بگیرید.
۱۳- ازمغزیجات بویژه بادام استفاده کنید.بادام حاوی ویتامین E می باشد و باعث شادابی پوست می شود.
۱۴- از ورزش برای شفافیت پوست بهره بگیرید . ورزش کردن اکسیژن رسانی به پوست را بهتر می کند وپوست شما را شفاف و با طراوت می کند.

۱۵- از مصزف دخانیات خود داری کنید . دخانیات با کاهش اکسیژن رسانی به پوست ،موجب کدورت پوست وظهور چین و چروک های فراوان بر سطح پوست می شود.
۱۶- به میزان کافی بخوابید و استراحت کنید . از خوابیدن روی صورت بپرهیزید .
۱۷- از استرس دوری کنید . استرس باعث تیرگی و کدرشدن زودرس پوست می شود.

۱۸- میوه و سبزیجات را حتما در رژیم غذایی خود قرار دهید .
۱۹- پوست با منافذ بسته شفافتر بنظر می رسد. در صورتی که پوستی جرب دارید هفته ای یکبار از اسکراب استفاده کنید.
۲۰- سعی کنید همیشه لبخند به لب داشته و آرامش داشته باشید.آرامش شفافیت پوست و زیبایی شما را دو چندان می کند.

منبع : مطب زیبایی پوست و مو گلدن رویال

منم راه های زیادی رو تست کردم اما بیشتر از همه ماسک خاک رس برای پوستم جواب داد .د روز قبلش با دکتررولر پوستم رو رول کردم و بعد هم از روغن هسته انار استفاده کردم.پوستم یکم التهاب داشت که خب ترمیم کننده زدم و خوب شد و بعدشم ماسک خاک رس نتیجه عالی برام داشت واقعااااااا عالیه ترکیب همه اینا 

سلام گلم ممنون از تاپیک خوبتون من یه سوال دادم ناخنام خیلی میشکنه راهی واسش میدونین البته قرص و اینا نه چون تو اقدامم نمی خوام شیمیایی باشه

گفتن روغن دم اسب یا تقویت کننده گیاهی رسپینا خوبه کسی استفاده کرده و به نتیجش مطمئنه؟

خدایا خسته ام از این همه تنهایی خودم و همسرم...سفره های دوتایی ...بیرون رفتن دوتایی...مسافرت دوتایی...چقدر دوتایی...تا کی دو تایی ...دلگیرم ...دلگیر از این دنیا...خالی ام خالی خالی...بی هدف...در چهره ی همسرم هم این را می بینم.......خدایا خودت می دونی چند نفر تا الان به من گفتند حوصلتون سر نمی ره چی می کنید تو خونه چی بگیم....خدایا می دونی چقدر از دوستامون که خونمون اومدند و بچه داشتند بچه هاشون گفتند حوصلمون سر رفت بریم آخه همبازی نداشتند...خدایا تنهام ....
2740

سلام❤😘

من عاشق این جور تاپیک هستم❤😍

من می خوام تا عید یک تغیر اساسی در پوست صورت و اندامم ایجاد کنم.

1 افزایش وزن8 کیلو😊💪

2 افزایش قد❤😍 من تو سن رشد هستم ولی در کنارش ورزش های کششی رو هم انجام می دم برای افزایش قدم

3تیرگی زیر چشم ها😩 که با ماسک و  نوشیدن مایعات کافی خیلی کم میشه😉

4رسیدگی به پوست😛❤ می خوام با استفاده از ماسک های طبیعی و مراقب همیشگی پوستم رو شاداب و سر زده نگه دارم❤💙❤💙❤💙

خب برای وزنم  روزی 1700 تا 1800 کیلو کالری مصرف میکنم.

افزایش قدم که هر روز ورزش های کششی رو انجام می دم.

روزی یک لیتر اب می خورم.

برای تیرگی زیر چشمم ماسک خیار و سیب زمینی می زارم 3 بار در هفته برای منافذ و شادابی و تیرگی، پوستم رو با یخ ترکیب اب و گوجه فرنگی ماساژ می دم.

هر روز صورتم رو با نشاسته برنج ماساژ می دم.

هر روز شونه و مسواک

هر هفته پوستم رو تو خونه پاکسازی می کنم

برای سفیدی دندونم هر هفته با زغال فعال مسواک می زنم خیلی خوبه❤😍

برای موهام که شوره داشتن و زبر بودن که با آلوورا حل شد

یک تیکه از ژلش رو با شامپوم مخلوط می کردم تو حموم به مدت 5 دقیقه  رو موهام می زاشتم خیلی خوب بود هم موهام نرم شد هم خیلی ازش شوره ام کم شد.

هر روز در کنا ها به خودم میگم : من زیبا هستم من دوست داشتنی هستم من خیلی خوشبتم 

به خودم انرزی مثبت میدم وا واقعا هم تاثیر گزاره اگه به حرفی که می زنی ایمان داشته باشی

خب  اینم برنامه من  که قراره شروع کنم یعنی هنوز شروع نکردم وهی امروز فردا می کنم😂😐

ولی دیگه تنبلی بسهههههههههه💪❤

&n ...

سفیده تخم مرغ برای منافذ باز رو من امتحان کردم ولی اثرش فقط تا یک ساعت بود. یعنی اگه زیاد استفاده کنیم ممکنه واقعا منافذ باز رو کوچکتر کنه؟ من که باورم نمیشه.

2706