2733
2739
عنوان

*بیاید به پوستمون برسیم*

| مشاهده متن کامل بحث + 244536 بازدید | 2035 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول از همه باید پوست خودمون رو بشناسیم که اونهم روش داره بعد از اون باید چند اصل رو رعایت کنید که بر ...

عزیزان ممنون میشم یه لایهدبردار خوب بدن بهم معرفی کنید پوست بدنم تیره شده میخوام دوباره روشن شه زیادم وثچقت ندارم مراسم خواهر شوهرم کمتر از ۲۰روز دیگس

و سکوت چه زیباست وقتی همه دروغ میگوییند  

عزیزان ممنون میشم یه لایهدبردار خوب بدن بهم معرفی کنید پوست بدنم تیره شده میخوام دوباره روشن شه زیادم وقت ندارم مراسم خواهر شوهرم کمتر از ۲۰روز دیگس

2731
یکیم من شبا یه لایه بردار خیلییییی ملایم میزنم،مشکلی نداره که؟

عزیزان ممنون میشم یه لایهدبردار خوب بدن بهم معرفی کنید پوست بدنم تیره شده میخوام دوباره روشن شه زیادم وقت ندارم مراسم خواهر شوهرم کمتر از ۲۰روز دیگس

عزیزان ممنون میشم یه لایهدبردار خوب بدن بهم معرفی کنید پوست بدنم تیره شده میخوام دوباره روشن شه زیاد ...

سلام 

میتونید به این آدرس اینستاگرام برید و اسکرابهاش رو سفارش بدین....مشاوره رایگان هم انجام میشه به این صورت که شما مشکلتون رو به مشاور میگین وایشون متناسب با مشکل شما محصول معرفی میکنن 

https://www.instagram.com/simabeauty77/

2738
عزیزان ممنون میشم یه لایهدبردار خوب بدن بهم معرفی کنید پوست بدنم تیره شده میخوام دوباره روشن شه زیاد ...

سلام دوست عزیز، می دونم برای پاسخ دیر شده اما باید بهت بگم اگر پوستت تیرست، لایه بردار ها و اسکراب ها برای از بین بردن تیرگی پوست اثر موقتی دارند و ممکنه به پوستت هم آسیب برسه، اما اگر پوستت روشن بوده و در اثر آفتاب و گرما تیره شده می تونی ازش جواب بگیری ولی حداقل باید 1 ماه مصرف کنی و در ضمن نوع پوستت هم بدونی

در هر حال لیست یک سری اسکراب پوست از برندهای مختلف رو اینجا می تونی بببینی و بر اساس نیازت، محصول مناسب پوستت رو انتخاب کنی، چون من نوع پوستت رو نمی دونم

https://mosbatesabz.com/اسکراب-صورت

به به چه خوب که تاپیک رسیدگی به خودمون هم داریم  

منم چند وقت پیش رفتم دم خونمون یه کلینیک پوست و زیبایی بود، کلی به پوستم رسیدم، نمی دونم تا حالا اینکار رو کردید یا نه ولی خیلی حال داد  
اگه خونتون محدوده غرب تهرانه سایتشون رو میزارم اگه خواستید برید پیششون، به پوستتون برسید  
http://www.monika-clinic.com/

چون قیمتشون خوب بود گفتم معرفی هم بکنم خُب

برای پوست یک سایت خوب برای مشاوره معرفی میکنم تا هم اطلاعاتتون بالا بره و هم میتونین بهترین و انواع درمارولر  اصل را از اونجا تهیه کنید تلفن تهران 9022305593 مشاوره رایگان برای پوست و مشکلات پوستی و برای بقیه مناطق تلفن 09120132883 تماس بگیرید و یا به فروشگاه اینترنتی کیم کالا مراجعه کنید. 

سونیا پوست منم چرب جوشداره. تا حالا با هیچ روشی نتونستم جوشهام را کامل مهار کنم.فقط کم و زیاد میشند

بنده مشاور اوریفلیم هستم . اوریفلیم برند دوم جهان هست محصولاتش عالی و تخفیف های خوبی داره  .بهتون مشاوره میدم و متناسب با پوستتون و مشکلتون بهتون محصولات رو معرفی میکنم و سفارشاتتون رو هر جای ایران باشید با پست بهتون میرسونم

کاتالوگ ۱۲ تازه شروع شده تخفیفات خوبی داره . سریعتر عضو کانال بشید و سفارشتون رو ثبت کنید

@oriflame_showe

2706