2737
2734
عنوان

اطلاع رسانی در خصوص اختلال در سایت

4647 بازدید | 74 پست

کاربران و همراهان عزیز نی نی سایت.

با توجه به حال و احوال اینترنت در روزهای جاری، جهت بهبود ارائه خدمات به شما در حال بهینه سازی زیرساخت ها هستیم، به همین دلیل ممکنه امروز و چند روز آینده، در استفاده از نی نی سایت دچار مشکل بشید و سایت اختلال داشته باشه.

قبل از هر چیز بابت این اختلال از شما عذر خواهی می کنیم و از اینکه صبورانه در کنار ما هستید، ممنونیم.

از شما می خواهیم در این مدت برای رسیدن به نتیجه و یا کمک گرفتن از نی نی یارها صبور باشید.

به محض رفع مشکل حتما اطلاع رسانی می کنیم و بهتون خبر می دیم.

از همراهی شما متشکریم

همدم شما نی نی سایت

مونا تهرانی میشه جواب منو بدی ؟؟اولین برخوردم با یه سلبریتی 

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام خانم تهرانی بخش عکس ها کی درست میشه؟

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍

عزیزم ماواقعااذیتیم پیام بازنمیشن تاپیکای ذخیره یادوستانمون نمیان بالا ممنون ازشما وپیگیریتون

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2740

پروفایلا باز نمیشه

پیام دوستان باز نمیشه

عکس نمیشه گذاشت

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

سلام خانم تهرانی 

ببخشید یه مسئله ای هست خیلی خیلی اذیتم می‌کنه 

اینکه حذف تاپیک ها دست خودمون نیست رو باهاش کاری ندارم 

ولی اینکه ساعات کاری نی نی یار حذف تاپیک که کارش سخت و پیچیده هم نیست رو آنقدر محدود کردید واقعا اذیت کننده هست 

سه روز در هفته 

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۵ 

تاااازه این وسط هم دو ساعت تعطیلی ناهار و نماز دارن !!!! 

مگه چقدر کارشون سخته که تازه دوساعت هم تعطیلی دادین؟ 

من حاضرم رایگان این دو ساعت رو براتون پر کنم 

لطفاً لطفاً به فکری بکنین 

ساعت ۱۰:۴۰ دقیقه میام میبینم تاپیک قفله 

بعد جالبه از اون طرف ساعت هنوز ۱۵ نشده ، مثلا ۱۴:۵۸ سریع قفل میکنن 

چرا از هر طرف میزنن ساعت رو ؟

بازم میگم کار شاق و پیچیده ای نیست اصلا من حاضرم خودم بیام براتون تاپیک حذف کنم بدون دستمزد 

کاربران عزیز از مشکلاتی که اخیرا پیش آمده و مدتی است خاطر شما عزیزان رو آزرده کرده عذرخواهی می کنیم ...

لطفا تبلیغاتم کمتر کنید .خيلي ازار دهنده اس اینهمه آگهي 

INTJ                                                                          آزادی هیچ معنی نداره؛وقتی زندانی افکار خودتی                     اگه از دسته ی فاطی کماندو هایی که معتقدن زن گوهر در صدف و.. هستی و با اسم ناموس و ملک شخصی مرد خطاب شدن عشق میکنی خواهشا رو پستام ریپ نزن:)
2706