2737
2734
عنوان

ادمایی ک گودی زیر چشم بخاطر عینک دارن خیلی زشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 25 پست

[QUOTE=295740336]چن سال عینکی بودی؟؟  واقعا خوب شد کاملا؟   لنزات رو چند گرفتی شماره چشمت چنده[/QUOTE فکر کنم 10 یا 11 سالی عینک زدم شماره چشم هام خیلی بالا بود دکتر عمل کرد لنز دائمی گذاشت 8 سال پیش بود یانه دقیق نمیدونم اون زمان 10 میلیون خوردهی خرج لنز و عملم شد البته من تو کلینیک خصوصی انجام دادم لنزم آمریکایی هس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عمل کردی؟؟ چرا لیزیک نکردی؟

آره عمل کردم دکترم گفت لیزیک نکن 2 دلیل داشت یکی شماره چشمم بالا بودم دوم دکترم گفت امکان برگشت داره و از طرفی لنز انتخاب کردم چون چشم دست کاری نمیشه ولی لیزیک دست کاری میکنن من بخوام میتونم برم عمل کنم لنزم در بیارم چشمم مثل روز اول میشه سالم

2740
خیلی عالیه من نمیتونم لیزیک کنم.برم از دکتر بپرسم میتونم لنز دایم بزارم خیلی ممنون عزیزم

خوبیش اینه دائمه و هر وقت سن بالا آب مروارید گرفتی عملت میکنن لنز درمیارن به جاش لنز مربوط به آب مروارید میزارن چشم سالمه 

خوبیش اینه دائمه و هر وقت سن بالا آب مروارید گرفتی عملت میکنن لنز درمیارن به جاش لنز مربوط به آب مرو ...

سلام میشه اسم‌مکان‌جراحی تو بگو عزیزم منمدخسته شدم اگهدمیشه درخواست دوستیمو قبول کن

مانا