2733
2734
عنوان

ظرف شستن خونه مادرشوهر

480 بازدید | 26 پست

۶ ماه محرم بودیم و ۴ ماهه که عقد کردیم. خونه مادرشوهرم اینا یه شهر دیگست. حدودا دو هفته یکبار میریم اونجا و مثلا عصر ۵شنبه میریم و جمعه هم برمیگردیم. دو تا خواهر شوهر دارم و برادر شوهر هم ندارم. گاهی هم میبینی بعد ۳ هفته میریم اونجا. سر هر وعده غذایی، برای سفره چیدن کمک میکنم. غذا که تموم میشه و سفره رو جمع میکنیم، مادرشوهرم سریع برمیگرده به من میگه شما این کارو بکن و مثلا فلانی (دخترش) اون کارو بکنه. مثلا به من میگه شما ظرف ها رو کف بزن و فلانی آب بکشه. یا چیز دیگه. خلاصه اگه دخترهاش در حال کار کردن باشن، من هم باید یه کاری انجام بدم. من دو یا سه هفته ای یکبار میرم خونشون. نمیگم نمیخوام کمک بدم. اما خب از این ناراحت میشم که یه نفر به من دستور بده که فلانی تو این کارو بکن و اونا اون کارو کنن و برام تقسیم کار کنه. حق دارم ناراحت بشم یا نه؟ شما چند وقت یکبار میرید خونه مادرشوهرتون و چقدر کار میکنید؟ دوره عقدتون چقدر کار میکردید اونجا؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

عزیزم اون بین ت و دختراش فرق نمیزاره و دیگ ت رو از خودش میدونه

من ۳ سال عقد بودمو هر ماه چند روز میرفتم میموندم همیشه ک سفره رو میاوردم ظرف هارم میشستم یعنی هر ۳ وعده

از آدم ک چیزی کم نمیشه الانم خانواده شوهرم جونشون برام در میره انقدر ک احترام میزارن و میدونن ک من هیچی تو دلم نیست و مث خودشونم

ت هم حساس نباش هیچ مشکلی نداره ک دیگ مهمون ک نیستی

جان منی❤️

من همیشه کار کردم 

خواهرشوهرامم کار کردن 

در کنار هم ظرف میشوریم جارو میزنیم ظروف و خشک می کنیم جا به جا می کنیم 

خوبه من که مشکلی ندارم 

مادرشوهرمم خوبه هیچ وقت انتظار کار نداشته ازمون خودمون انجام دادیم

الان ۱۲ ساله ازدواج کردم

همین اندازه که میری خوبه اگه یجورمیشد که شب نمونی خیلی بهتره ولی خب شما میگین دوره دیگه پس مجبورین...

نه اونجور باشه که برین فقط عین یه مجسمه یا خانم تنبل بشینین هیییچ کاری نکنینو فکرکنین عزیز میشین خیر اینجور عزیز نمیشین بدترازچشم میفتین  ،ولی  کمک هم همون در حد سفره جمع کردن یا کمک تو ظرف شستن کافیه... 

2706