2733
2734
عنوان

دوسدارم پزشکی بخونم به نظرتون

168 بازدید | 11 پست

سلام قشنگا 

من کامپیوتر خوندم تو هنرستان و بعد دانشگاه رشته نرم افزار 

اما چند ساله گ دلم میخاد پزشکی بخونم هر بار تا شروع میرم اما باز فکر میکنم نمیتونم 

میشه راهنمایی کنین 

میشه بنظرتون؟ 

درسم و استعدادمم خیلی خوبه

کامپیوتر خیلی بهتره ها اشتباه نکن

میتوان با پنجه های خشک ...                                             پرده را یک سو کشید و دید ...                                              در میان کوچه باران تندی می بارد ...  کودکی با بادبادکی رنگی .‌. ایستاده زیر یک طاقی ...  گاری فرسوده ای میدان خالی را ....       با شتابی پرهیاهو ترک میگوید....                                   آری... میتوان بر جای ماند                                                                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۲۵ سالته؟

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

حتما باید بری مشاورین کانون برات برنامه بریزن و پشتیبان بگیری که مدام بت زنگ بزنن و ازت بخوان درس بخونی

برای زیست باید استاد از تهران بگیری که بهت نکات تستو بگه

اگه روزی ۱۵ ساعت بخونی حتما پزشکی میاری 🌹