2733
2734
عنوان

عکس ابروهام

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 89 پست
والا آتیش گرفتم از دویست تومن . شاید برای شماها پولی نباشه ولی برای من گرون بود خدایی

خخخخ من اصلا آرایشگاه نمیرم حتی هزار تومن حیفم میاد بدم که آخر تررر بزنن حق به جانب بگن خیلی خوبه 

گاهی در وجودمان به قبرستانی محتاجیم برای چیزهایی که درونمان میمیرند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا آتیش گرفتم از دویست تومن . شاید برای شماها پولی نباشه ولی برای من گرون بود خدایی

خودت

ابروهات را اصلاح کن بعد برو آرایشگاه فقط برای اصلاح صورت بعدم بگو ابروهام کم پشته در نمیاد اصلاح نکن فقط صورت اصلاح کن

2731
کجایید مگه اینقد پول اصلاح میگیرن  من میرم اصلاح با شمع و ابرو ۷۰ تومن

خداییش ؟ 

ادرس بده بیام کدوم شهری؟

تهران چرا انقدر گرون مبگرن بدجنسا 🤣

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
🤣🤣🤣 من ک خودم برمبدارم دیگه نمیصرفه برم  وکس هم خودم مبندارم ولی ابرو و وکس بیشتر از ۲۰۰توم ...

وکس لابد کل بدن وگرنه نمی ارزه  

گاهی در وجودمان به قبرستانی محتاجیم برای چیزهایی که درونمان میمیرند.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣من سالی دوبار میرم آرایشگاه 

من ک چندساله نرفتم🤭😁

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤

لایک کنید بیام ببینم عکس  رو

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد