2737
2734
عنوان

عکس ابروهام

863 بازدید | 89 پست

بچه ها آرایشگره دویست تومن بابت اصلاح شمع و مرتب کردن ابروهام گرفت همونجا هم گفتم سمت چپی رو نازک تر کردی زیربار نرفت الان هرکی منو دیده میگه چرا یه وری شده ابروهات؟؟؟ تف تو ذاتش هم گرون حساب کرده هم تر زده به ابروهام  . الان چ میشه کرد؟ قبلا میخاستم برم کاشت ابرو همه گفتن بدرد نمیخوره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دویست ک زیاد نگرفته

عکس بده

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤

۲۰۰هزار تومن برای اصلاح میدین    یا من از توی غار اومدم یا شما از یک سیاره دیگه الان همه میان میگن خیلی مفت گرفته آرایشگاه که من میرم یک تومن میدم   

گاهی در وجودمان به قبرستانی محتاجیم برای چیزهایی که درونمان میمیرند.
۲۰۰هزار تومن برای اصلاح میدین     یا من از توی غار اومدم یا شما از یک سیاره دیگه الان ه ...

اره بابا الان میگن دویست ک زیادنیست مفته🤣🤣🤣🤣

❌لایک نکنیدلطفا❌❌                                           
۲۰۰هزار تومن برای اصلاح میدین     یا من از توی غار اومدم یا شما از یک سیاره دیگه الان ه ...

والا آتیش گرفتم از دویست تومن . شاید برای شماها پولی نباشه ولی برای من گرون بود خدایی

2740

واااای دقیقا 

من ارایشگاه میرم اصلاح با نخ ۳۰ با شمع ۳۵

به زود منم میام تو امضام میزنم بیبی چکم مثبت شد😍❤️میشه برام دعا کنی🙂این امضا در تاریخ ۶/۲/۱۴۰۳

🤣🤣🤣 من ک خودم برمبدارم دیگه نمیصرفه برم 

وکس هم خودم مبندارم ولی ابرو و وکس بیشتر از ۲۰۰تومنه الان من چند سال پیش میرفتم ۲۰۰ میدادم

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣من سالی دوبار میرم آرایشگاه 

https://like.timefriend.net/17104097063508730
2706