2733
2739
عنوان

عکس ابروهام

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وکس لابد کل بدن وگرنه نمی ارزه    

منم نمیرم دبگه نمیصرفه

۲۰۰ رو میدم یه ناهار خوب مبخورم اقلا 😁

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
2742
بخدا  اهوازم  😂

دوری خیلی میومدم 😁

تهران همه چی گرونیه بابا سرویس شدبم

یدونه اسنپ سوار شی رفت و برگشت ۲۰۰ ۳۰۰ میشه

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
منم نمیرم دبگه نمیصرفه ۲۰۰ رو میدم یه ناهار خوب مبخورم اقلا 😁

منم به خدا شاید برم روزی چقدر خوراکی بخرم ولی پول به آرایشگاه نمیدم حتی موهامو خودم رنگ میکنم کیف کنی 

گاهی در وجودمان به قبرستانی محتاجیم برای چیزهایی که درونمان میمیرند.

تنهاکسی که اصلا برا اصلاح نمیره ارایشگاه فکر کنم منم تو۳۶سال از عمرم برای اصلاح یبار رفتم ارایشگاه اونم برا عقدم بود هرچند کار خاصی نکرد برام چون هم ابروهامو خودم برداشته بودم صورتمم همیشه با ژیلت اصلاح میکنم اون روز انقد حرص خوردم چون هیچ کاری نکرد اما ازم پول گرفت برا عروسم که زیاد حساب میکنن 

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫
2740
  منم به خدا شاید برم روزی چقدر خوراکی بخرم ولی پول به آرایشگاه نمیدم حتی موهامو خودم رنگ ...

منم خودم مو رنگ میکنم کوتاه میکنم همه چی 🤭😁

میکاپ شینیونم بلدم کلاسم نرفتم

تنهاکسی که اصلا برا اصلاح نمیره ارایشگاه فکر کنم منم تو۳۶سال از عمرم برای اصلاح یبار رفتم ارایشگاه ا ...

منم شیو میکنم ابروهم که نچرال برمیدارم راحت

سالی یبارم برا عید وکس میندازم 😛

منم موهام سوخته بشه پایینش ماهی یک بار کوتاه میکنم زود بلند میشه

منم 

الانم که همه صاف میزنن راحت

یه موزر میندازی پایین موهات تامام 

2706