2737
2739

بچه ها من دارم جدا میشم تاپیکای قبلما ببینید شوهر ویژگی مثبتش یه خونه و ماشین بهم داده 

ویژگی منفی اجازه اشتغال بهم نداد ارشد دارم مهندس بودم با مادرش گفتند باید نری سر کار و خونه نشینم کردند، الان هر روز همین خونه و ماشین را چماق کردند تو سرم به شدت وابسته به پدر و مادرشه و اونا هم خیلی بهم بی احترامی کردند، کمک مالی زیاد بهشون میکنه اما میگه به تو ربطی نداره دخالت نکن! کلا میگه حرف حرف من باید باشه همیشه میگه همینه که هست نمیخوای به سلامت ، کتک میزنه فحاشه 

امروز جلسه دوم مشاوره طلاق توافقیمون بود اما باز گریم افتاد به خدا ازش متنفرم سابقه خیانتم داره اما جرات جدا شدن ندارم 

چیکار کنم تو دادگاه و جلسات مشاوره گریم نگیره همش میگه اویزونی یه مار میکنی دلم برات بسوزه اما من برای عمر رفتم برای موقعیت های شغلی از دست رفتم ناراحتم برای جدا شدن از دخترم نه اینکه مثلا دارم از همسرم جدا میشم 

من همون ویژگی ها رو داره شاغلم حقوقمو میبره.خونه و ماشین بهم نداده .بنظرت ما چ کنیم؟دکترای ریاضی هم ...

عزیزم لااقل زبونت سرش درازه به من همش میگه مال مردم خور تاپیکاما بخون مادرم تازه فوت کرده بود پدرشوهرم فهمید ماشین به نامم کرده خدا میدونه چه مصیبتی کشیدم هر روز زنگ میزد به من و بابام که پسرم پول نداره ماشینا بهش برگردون یا بفروش خدا میدونه چه کار که نکرد وسط مراسمفوت مادرم،  اما تو همون روزا فهمیدم ده تومن از شوهرم گرفته و پس هم نخواهد داد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همون ویژگی ها رو داره شاغلم حقوقمو میبره.خونه و ماشین بهم نداده .بنظرت ما چ کنیم؟دکترای ریاضی هم ...

تازه تو سر کار میری سرت گرمه کارته من احساس بی ارزشی دارم به خدا منم خیلی زحمت کشیدم همش دانشگاه دولتی معدل بالا و آخر نتونستم به هدفم برسم مثل یه خدمتکار فقط بشور و بساب و ..... 

2728
عزیزم لااقل زبونت سرش درازه به من همش میگه مال مردم خور تاپیکاما بخون مادرم تازه فوت کرده بود پدرشوه ...

بخاطر بچت بمون  سر زندگیت.شما در بین این همه خانم بدبخت در شرایط بهتری هستی.حساس نباش .کمتر خونه بمون و به حرفهای این خانواده شوهر و شوهرت فکر نکن.بخدا هر خانمی بخواد اینطوری تو زندگیش حساس باشه الان هیچکس با شوهرش زیر یک سقف نبود.منم از شوهرم متنفرم هر صبح برای شادی دل پدر و مادرش بهم میگه برو زیر گوسفندان رو تمیز کن تو به شغل و شاغلی چی .هر روز با اسنپ میرم سر کار و خودش با ماشینش می‌ره سرکار.بعد پانزده سال کار دولتی سه میلیون پول تو کارتم به نام خودم  دارم.اون دو تا خونه و یک زمین و ماشین به نامشه.

گریه خانمها در اینگونه موارد عادیه . همه هم اینو میدونن . دخترتون چند سالشه ؟  

نه سالشه عزیزم 

شوهرم که خیلی ریلکسه اینقدر کثیفه و میدونم همین الان طلاق نداده سرش را جای دیگه گرم میکنه که اصلا براش مهم نیست 

نه سالشه عزیزم  شوهرم که خیلی ریلکسه اینقدر کثیفه و میدونم همین الان طلاق نداده سرش را ...

امکانات نگهداری دخترتون نزد خودتون رو دارین ؟ 

اگر بتونیم چیزی که بهمون مربوط نمیشه رو نبینیم هم خودمون راحت تریم هم دیگران . 
2740
بخاطر بچت بمون  سر زندگیت.شما در بین این همه خانم بدبخت در شرایط بهتری هستی.حساس نباش .کمتر خون ...

عزیزم برای شما هم متاسف شدم💔💔💔 چه قدر ما زنا بدبختیم 

اما الان همسرم امروز به مشاور گفت من این خانما نمیخوام زودتر نامه طلاقمون را بده خیلی بی احساسه چند بار خیانت کرده راحت قید همه چیزرا میزنه و میره ادمی نیست بهش بشه تکیه کرد خانواده مفت خورش به کنار ، با خانواده من سر هیچ و پوچ قهر میکنه ازون طرف هی پول ما را میبره میریزه تو حلقوم پدر و مادرش  

امکانات نگهداری دخترتون نزد خودتون رو دارین ؟ 

عزیزم فعلا شغلی ندارم اگر دخترما بده میتونم نگهش دارم اما نمیده وگرنه شده کلفتی کنم خرجشا در میارم اما میگه دخترم را با خودم میبرم در ناز و نعمت باشه نه تو بخوای صبح تا شب برا هفت ، هشت تومن بری سرکار و بخوای بچه را نگه داری و دخترم تو سختی بزرگ بشه و ....

خود دختر چی میگه راضی هست با شما بیاد .  

بله خودش ببشتر دوست داره با من باشه 

من فقط برای نگهداریش یکم نگران شرایط افسردگی هستم که مطمینم بعد طلاق باهاش مواجه میشم میگم نکنه نتونم خوب از پسش بر بیام همین الانم که جدا نشدیم همش دوست دارم گریه کنم نمیخوام زیاد باهاش حرف بزنم 😔😔😔 خدا لعنت کنه هزار بار شوهرم و پدرشا که این زندگی را برای من و دخترم درست کردند   

بله خودش ببشتر دوست داره با من باشه  من فقط برای نگهداریش یکم نگران شرایط افسردگی هستم که مطمی ...

اگر دختر سرسختانه بخاد با شما زندگی کنه دادگاه این حق رو بهتون میده . یه مدت صبر کنین تا حالتون آرام بشه بعدش اقدام کنین . 

اگر بتونیم چیزی که بهمون مربوط نمیشه رو نبینیم هم خودمون راحت تریم هم دیگران . 

پدر و مادر شوهر حین دعوا و طلاق فقط طرف پسر را میگیرن.منم یکبار شوهرم منو برد طلاق بده .و ریش سفید فرستاد خونه بابام و گفت اینو پس نفرستید شما خانواده فقیر و گشنه هستید و این دختر در شأن من نیست و خانم پزشک همسایه بهم رسونده که میخواد با من باشه.اما من در کمال حقارت با بچم برگشتم سر زندگیم و پشت سرمو نگاه نکردم.الان ناراحتم ولی فقط برای پسرم خوشحالم چون شبها که پدرش برمیگرده می‌ره بغلش .

اگر دختر سرسختانه بخاد با شما زندگی کنه دادگاه این حق رو بهتون میده . یه مدت صبر کنین تا حالتون آرام ...

ممنون عزیزم ، میدونم شوهرمم عصبیه از پسش بر نمیاد اما احتمالا میخواد بزاردش خونه مادرش 

خدا عاقبت دخترما به خیر کنه خودم که از خیر این زندگی گذشتم هر جا باشه دوست دارم خوشحال باشه فقط همین 

ممنونم عزیزم بابت همراهیت 🙏🌹 

2706