2733
2739
عنوان

بچه ها بیاید بگید چه کار کنم گریم نگیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 19 پست
پدر و مادر شوهر حین دعوا و طلاق فقط طرف پسر را میگیرن.منم یکبار شوهرم منو برد طلاق بده .و ریش سفید ف ...

عزیزم شما دیگه اوضاعتون خیلی از من بدتره 💔💔💔

شوهر منم شش سال پیش با یه خانمی بودند همیشه تو دعوا میگه فلانی عشقم بود حالم ازش به هم میخوره من دخترمم از پدرش دل خوشی نداره همیشه میگه کاش بابا دیرتر بیاد 

عزیزم شما دیگه اوضاعتون خیلی از من بدتره 💔💔💔 شوهر منم شش سال پیش با یه خانمی بودند همیشه تو دعوا ...

پیش دخترت از بدی های شوهرت نگو.چون نمیتونی طلاق بگیری و تا آخر عمر به نوعی تنش بیشتری تو خونه درست میشه و دخترتم به دعوا اضافه می‌کنی .بذار دخترت پناهی داشته باشه به اسم پدر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیش دخترت از بدی های شوهرت نگو.چون نمیتونی طلاق بگیری و تا آخر عمر به نوعی تنش بیشتری تو خونه درست م ...

دخترم که خودش شاهده گریه ها و تحقیرهام هست بعضی وقتا خودش شروع به بدگویی میکنه اما میگم مامان خودتا درگیر این بحث ها نکن بچه های طلاق خیلی بدبختند 💔💔💔💔 خدا منا لعنت کنه که به زور از خدا خواستمش هر چی باردار میشدم سقط میشد اینقدر التماس خدا کردم که این یه دونه برام موند و اخرم این طوری شد عاقبتش 😭😭😭 تاپیکاتون را خوندم من اصلا نمیتونم این شرایط را تحمل کنم خدا صبر حضرت زینب را بهتون داده 😔

پیش دخترت از بدی های شوهرت نگو.چون نمیتونی طلاق بگیری و تا آخر عمر به نوعی تنش بیشتری تو خونه درست م ...

من اگه تا الان تو این زندگی کوفتی موندم چون شاغل نیستم به خدا شغل داشتم یه روزم تحملش نمیکردم اخه چه اجباریه بمونم تو زندگی کسی که به من میگه تو خانوادم نیستی تو دختر مردمی 

2742

چه قدر زندگیمون شبیه همه ، شوهر منم خیلی بددهنه کتک میزنه دخترما دوست داره اما عصبی بشه اونم میزنه 

خدا لعنتشون کنه این ادما را که میان دختر مردما بدبخت میکنند من خودمم بارها از دستش کتک خوردم همیشه میگه همین که من میگم نمیخوای به سلامت 

منم میخوام برم به سلامت چه قدر ادم تحقیر بشه اخه 

منم مادرم زنده بودند چون همش میگفتند با هم بسازید نگذاشتند جدا بشم الان ۶ ماهه فوت کردند الان راحت تر تصمیم میگیرم برای جدایی  شوهرم همش بهم میگه اویزون بدبخت و ....الهی هر چی زندگی من و دخترما سیاه کرد زندگیش سیاه بشه پدر و مادرشم رنگ خوشی نبینن اونا هم خیلی مقصرن