2752
2734
عنوان

دیروز ۹۰۰تومن دادم آشغال خریدم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1094 بازدید | 44 پست
اون بی‌شعور نیست ک پس بگیره شما باید قبل کندن مارک و.. لباس پرو کنی

اره اما یه لباس خیلی معمولی که انگار یکی که از خیاطی هیچی نمیدونه دوختش رو ۹۰۰ تومن فروخته.این زور نداره؟

دیگه اینم اخر عاقبت وسواسی زیاد ک لباسو نپوشیده میشورین

ن وسواسی نیس فامیل ما تولیدی لباس داره رو پارچه ها میشینن راه میرن و هزارتا چیز 

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

خدا رحمت ایشون رو

اگه مشکی از قبل داری بپوش ، اگه نداری هم یه رنگ تیره تر بپوش 

و مراسم رو برو

لباس هم مطمئنی عوض نمی کنه ؟ شاید بگی من خودم نبودم که پرو کنم پس بگیره

اگه نگرفت هدیه  بده به یکی از فامیل ها که اندازش باشه 

قسم به روزی که دلت را می شکنند و جز خدا مرهمی نیست .
2731
اره اما یه لباس خیلی معمولی که انگار یکی که از خیاطی هیچی نمیدونه دوختش رو ۹۰۰ تومن فروخته.این زور ن ...

زور داره اما خب موقع خرید ما جنس و این چیزا رو می‌بینیم نباید بخریم تا اینجور جنسایی تولید نکنن

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

چرا باید لباسی که رفته لباسشویی و مارکش کنده شده پس گرفته بشه 

خودتون حاضرین چنین لباسی رو اگه کسی پس آورده باشه از فروشگاه بخرین

دفعه بعد حتما خودت برای خرید لباس برو‌

مطمینا نه سلیقه اتون با مادرتون یکی هست و نه خریدن لباس بدون تن زدن کار درستیه خصوصا توی این گرونی ها 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
اره اما یه لباس خیلی معمولی که انگار یکی که از خیاطی هیچی نمیدونه دوختش رو ۹۰۰ تومن فروخته.این زور ن ...

نمیگم فروشنده بی‌تقصیره، ولی عزیز دلم به زور که نفروخته. مادر شما لباسُ دیده و خریده. 

خدا رحمت ایشون رو اگه مشکی از قبل داری بپوش ، اگه نداری هم یه رنگ تیره تر بپوش  و مراسم رو بر ...

وای بعید می دونم عوض کنه ، آخه چرا شستیش 

من این نکته رو دقیق نخواندم ، متوجه نشدم 

قسم به روزی که دلت را می شکنند و جز خدا مرهمی نیست .
لباس رو تن کردی هیچ  توی ماشین لباسشویی هم هیچ  مارکش رو کندی  بعد ناراحتم هستی ک ...

اقا شما چرا اینجوری میگین

وقتی آدم میره لباس می‌خره لباسه بو عرق میده از بس صد نفر پوشیدنش.حتی حاضرم بگم خود همین فروشنده هام بعضیاشون نوبتی این لباس نو ها رو میپوشن بعد دوباره میزارن سر رگال.

مگه مامانتون موقع خرید لباس رو ندیدن ؟ خب دیدین نمی ارزه نمیخریدن یه پیرهن مردونه مشکلی و شلوار مشکلی میخریدین

این بار از گانگستر محل شماره گرفتم اکانت ساختم تعلیقم کنین با بنز از روتون رد میشه 😐
2706