2733
2734
عنوان

دیروز ۹۰۰تومن دادم آشغال خریدم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1094 بازدید | 44 پست

وا یعنی حتما باید سیاه باشه؟

یک دونه لباس سیاه نداری؟؟؟؟؟؟؟

حداقل یک مانتو رنگ تیرع دادی که اونو بپوش

من خیلی چیزا راجب تو می دونم: ۱-یک انسانی👩🏻‍🦰 ۲-داری اینو می خونی 👩🏻 ۳-الان بیداری🙂 ۴-وقتی زبونتو میاری بیرون نمی تونی بگی «ژ» 😋 ۵-الان امتحان کردی 😅 ۷-الان خندیدی😂 ۸-اصلا متوجه نشدی که شماره «۶»رو جا انداختم 🖍 9-رفتی چک کردی ✏️ ۱٠-دوباره خندیدی😅 ۱۱-نفهمیدی یه شماره رو دوبار نوشتم ✌🏻 ۱۲-رفتی چک کردی و پیداش نکردی 🤦🏻‍♀️ ۱۳-دوباره خندیدی😅 ️ ميگم مر30 به زبون رو30 بهش بر30 با كمپر30 آخه نف30 نگي به ک30 منو ميبو30 ؟ اگه نبو30 خيلي لو30 اگه ببو30 خيلي ملو30 حالا ميبو30؟ 😂😂😂😂️ 
اره اما یه لباس خیلی معمولی که انگار یکی که از خیاطی هیچی نمیدونه دوختش رو ۹۰۰ تومن فروخته.این زور ن ...

زور کردن مگه بخرین ازش  . 

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه اینم اخر عاقبت وسواسی زیاد ک لباسو نپوشیده میشورین

درستشم همینه

لباس معلوم نیس چندبار پرو شده

پارچه تو چه شرایطی بوده 

کارگاه و سلامت کارکنان به چه شکلی بوده

خودمن زیاد دیدم لبلس از رگال افتاده پایین کف مغازه که انواع کفش‌ها گاخورشن

2742
اگه داشتم نمیرفتم پول بدم بخرم

خب حداقل یک مانتو رنگ تیره چیء؟

من خیلی چیزا راجب تو می دونم: ۱-یک انسانی👩🏻‍🦰 ۲-داری اینو می خونی 👩🏻 ۳-الان بیداری🙂 ۴-وقتی زبونتو میاری بیرون نمی تونی بگی «ژ» 😋 ۵-الان امتحان کردی 😅 ۷-الان خندیدی😂 ۸-اصلا متوجه نشدی که شماره «۶»رو جا انداختم 🖍 9-رفتی چک کردی ✏️ ۱٠-دوباره خندیدی😅 ۱۱-نفهمیدی یه شماره رو دوبار نوشتم ✌🏻 ۱۲-رفتی چک کردی و پیداش نکردی 🤦🏻‍♀️ ۱۳-دوباره خندیدی😅 ️ ميگم مر30 به زبون رو30 بهش بر30 با كمپر30 آخه نف30 نگي به ک30 منو ميبو30 ؟ اگه نبو30 خيلي لو30 اگه ببو30 خيلي ملو30 حالا ميبو30؟ 😂😂😂😂️ 

یعنی منطقت منو کشته خواهر کندی شستی بعد پسم بگیره تازه بیشعوری میگی خخخخخ ولی در کل آدم واقعا حرصش میگیره پول بدیو استفاده نکنی درکت میکنم

دفترتو باز کن، هزاربار بنویس: خودم مقصرم ...️
2740
اقا شما چرا اینجوری میگین وقتی آدم میره لباس می‌خره لباسه بو عرق میده از بس صد نفر پوشیدنش.حتی حاضر ...

منم هر لباسی بخرم حتما میشورم و بعد استفاده می کنم هزار مدل بیماری پوستی  و‌کثیفی و آلودگی و رو زمین افتادن داره 

ولی نه لباسی که از خریدش مطمین نیستم یا خودم هنوز امتحانش نکردم 

اینجا مادر شما اشتباه کردن عزیزم 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
اگه داشتم نمیرفتم پول بدم بخرم

عکس بدارببینیم حالا

من یبار رفتم  ساپورت بگیرم   ی زن افغانی اومد ب فروشنده  سه تاشرت مردونه داد گفت پوشید بهش نخورد  و فروشنده پس گرفت😭😭    یعنی  بی وجدانی  تاچ حد آخه شرت   همونموقع گفتم زنگ میزنم  ب اتحادیه بهداشت چیزی یادم رفت

نمیدونین  ب کجاباید زنگ زد شکایت کردک لباس زیر پوشیده شده  روپس نگیرن  تازه طرف 🤬🤬🤬🤬🤬

بعضیهارونمیشه قانع کرد باید ب نفهمیشون احترام  گذاشت 🙂😏
اقا شما چرا اینجوری میگین وقتی آدم میره لباس می‌خره لباسه بو عرق میده از بس صد نفر پوشیدنش.حتی حاضر ...

وقتی لباس بوی عرق میده اصلا نباید بخریش 

از کجا معلوم ک دست دوم نیس 

بعد شما مارکش هم کندیاا 

2706