2733
2739
عنوان

دارم زار میزنم خسته شدم 😢😭

633 بازدید | 41 پست

شوهرم همش ضرر مالی میکنه اونم مبلغ خیلی زیاد خسته شدم بخدا دوس دارم بمیرم دلم نمیاد خرج کنم از یه طرف به هرچی دست میزنه میشه گه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ب شوهرت بگو بشینه ی گوش دست ب هیچی نزنه 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

وقتی توی کاری تجربه ندارن نزارین انجام بدن 

خدا بزرگه با گریه کردن شما چیزی دریت نمیشه فقط میتونید جلوشو  بگیرین دیگه انجام نده

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک مامان پرسپولیسی❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️.          یک دختر خوشگل دارم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍         یکی هم تو راه🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
2740
وقتی توی کاری تجربه ندارن نزارین انجام بدن  خدا بزرگه با گریه کردن شما چیزی دریت نمیشه فقط میت ...

بس که شغل درست درمونی نداره هر بار یه کاری میکنه اینم اینطوری خواهش میکنم اگه پسر دارین مجردی بفکر شغلش باشین اخه من بدبخت این همه سختی چجوری تحمل کردم و میکنم بخدا درموندم

خب از یکی مشورت بگیره حتما دست رو کاری میذاره که مناسبش نیست

اخه چکار کنه بدبخت چرا هر کاری میکنه یه مدت خوب سود میکنه ولی بعد یه مدت کل سرمایشم باید بزاره من که ۳ ساله زنشم تو این ۳ سال چهار شغل عوض کرد همش اینجوری 

2706