2733
2739
عنوان

دیروز ۹۰۰تومن دادم آشغال خریدم😑

1090 بازدید | 44 پست

ما یکی از خانوادمون فوت کرد دیروز.من لباس سیاه نداشتم.دیگه مامانم دیروز بدون اینکه منو ببره رفته مثلا واسه من یه لباسی خریده.۹۰۰ تومن.بعد شب من خسته بودم نپوشیدمش.صب بیدار شدم تا مامانم ماریانو کنده انداختش تو لباسشویی.الان که خشک شده پوشیدنش.افتضاحه افتضاح.استینش تا آرنجمه.همونم بسته نمیشه دکمه سرآستینش بس که تنگه.قسمت تنه شم که زار میزنه تو تنم.الان من چه کنم.خاکسپاریم ظهره😭پسم که نمیگیرن بیشعورا.

اون بی‌شعور نیست ک پس بگیره شما باید قبل کندن مارک و.. لباس پرو کنی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

مارکشو کندی انداختین لباسشویی باز میخوای پس هم بگیرن😑

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اینا هیچی 

مارکو کندی تو لباس شویی ک پدر لباس در میاد شستی بعد میگی بیشعورا چرا پس نمیگیرن؟ 😶

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
2706