2733
2739
عنوان

خواسته دکترم برای سزارین خیلی عجیبه یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم تازه باردار شدم زایمان قبلیم طبیعی بود ینی این همه باید پول بدم تا دکتر بپذیره سزارین کنه؟ای ...

اره دیگه حالا دکتری انتخاب کنین که بیمارستان نیمه خصوصی باشه 

چیکار کنم دیگه عملم نمیکنه  این هفته اخری هم دیگه حال ندارم دکترم عوض کنم میترسم دکترم عوض کنم ...

من دكترم از اون شوخای عوضی بود 🤣🤣 

روزي كه رفتيم پول بديم همسرم همراهم بود 

گفت پول رد كن بياد شوهرم ميگفت ندارم و…خيلي باهم كلامي شوخي كردن با زور ميخواست از جيب شوهرم در بياره 

كه اخر فقط ١٠٠تومن بهش نداديم انقدر كنه بود 🤣🤣🤣🤣

از اون ۱۰۰تومن نمیگذشت دیگه شوهرم فرار کرد رفت بیرون 

لطفا يه صلوات برام بفرستين مشكلم حل بشه 💔
2731

گزون داره میگیره دکترمن هیچی نگرف

نمیخام یه روز چشممو بازکنم ببینم وسط جنگ دوتا بچه هامم👨‍👩‍👧‍👧 نمیخام یه روز ببینم هیچی از زندگی برام نمونده جز پیری👵🏻 میخام بجنگم برا خودم برا ارزوهام 👱🏻‍♀️
2740
علاوه بر هزینه بیمارستان اینم باید پرداخت کنم نمیدونم چرا 

سزارین اختیاری که دیگ نیست اگ مشکل طبیعی آوردن نداری دکترت عوض نکن جای دیگ سزارین نمیکنه

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2706