2733
2734
عنوان

خواسته دکترم برای سزارین خیلی عجیبه یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
برو علوم پزشکی ابروشو ببر

شما تا حالا یکبار تو این سیستمهای دولتی رفتی برای شکایت ؟اونجا نشستن که این خانم بره شکایت کنه و رسیدگی کنن !!!   اصلا شاید ایران زندگی نمیکنین ؟ !! 

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
واقعا چراا چقد بیشرف شدن دکترا 🙁

عزیزم بیشرف اون کسیه که اومد این قانون رو وضع کرد تا راه برای اینکارا باز بشه، بیشرف  اون کسایین که همه این چیزهل رو میدونن و سکوت کردن 

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
واقعا چراا چقد بیشرف شدن دکترا 🙁

دکترا بیشرف نیستن . از شرایط بهینه برداشت میکنن . بیشرف اصولاً ب کسی میگن ک خودشون واسه سرماخوردگی میرن اروپا برای درمان چ برسه زایمان . اونوقت قوانین وضع میکنن ک فقط طبیعی ک رشد جمعیت باشه 

شما تا حالا یکبار تو این سیستمهای دولتی رفتی برای شکایت ؟اونجا نشستن که این خانم بره شکایت کنه و رسی ...

راست میگی دیگه کی به کیه تو این مملکت 

خیلی حال خوبی دارم بیام واسه خودم دردسرم درست کنم 

2706