2737
2734
عنوان

😭😭😭 بگید خواهش میکنم

221 بازدید | 18 پست

من و یه نفر که الان ۲ ساله باهمیم قرار ازدواج داریم شغلش جوریه که ۳ ماه پیشم نیست در سال حالا هفته ی بعد اون ۳ ماه شروع میشه اونوقت جای اینکه منو ببینه میخواد بره تبریز میگه قبل از رفتن میام میبینمت امروز کلا با دوستاش بوده امشب بحثمون شد خیلی شدید گفتم من آدم رفیق باز نمیخوام گفت خیلی نمک نشناسی یه جوری میگفت از کجا معلوم ۳ ماه پارسال کسیو پیدا نکردی تو همیشه من جایی رفتنی دعوا میندازی 

اول رابطمون دروغ گفت بهم گفتم تو دروغ گفتی از اولش گفته بود خونشون جای دیگست منم امشب گفتم گفت تو منو بخاطر خونه میخواستی میگفت اول رابطه گفتی عشقای الان هیچی هستن شک کردم که تجربه ی عاشقی داشته باشی 

فردا میره مسافرت درحالی که قرار بود بیاد کنار من دوشنبه برمیگرده میگه سه شنبه میام میبینمت چهارشنبه هم کلا میرم دیگه ۳ ماه در حالی که ما سه شنبه عروسی دعوتیم گفتم نمیتونم گفت میتونی اوایل ماه هم یه عروسی بخاطرش نرفتم چون روز قرار نتونست بیاد منم عروسی نرفتم اینو ببینم گفتم تو چطور این هفته رو که اینجایی نمیمونی پیشم من عروسی نرم ؟ تو یه روز رو تحمل نمیکنی نری مسافرت اونوقت من ۳ ماه تنهایی باید تحمل کنم 

مرگ من نظراتتون رو راجب این موضوع بگید چیکار باید بکنم ؟ رفتاراش چطوره ؟ 

واقعا میخوای باهاش ازدواج کنی؟ چرا؟

قرارمون ازدواج بوده 

خانوادش کلا در جریانن گاهی هم باهام صحبت میکنن 

امشب میگفت تو خیلی حرفه ای بودی زودی خودتو به خانوادم نشون دادی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرارمون ازدواج بوده  خانوادش کلا در جریانن گاهی هم باهام صحبت میکنن  امشب میگفت تو خیلی ...

اصلا ادم مناسبی نیست

حدا از احساست و وابستگیت بهش نگاه کن

خودت متوجهی که مناسب نیست

از چیزی نترس هیچی ارزشش از عمر تو بیشتر نیست

2742
اصلا ادم مناسبی نیست حدا از احساست و وابستگیت بهش نگاه کن خودت متوجهی که مناسب نیست از چیزی نترس ...

ابجی همش تو بحث ها یه جوری صحبت میکنه که انگار من لاشی ام اول رابطه بهم گفت قبلا با کسی بودی گفتم نه واقعا هم نبودم رفته بود تحقیق کرده بود دیده بود واقعا نبودم 

گلم برو پی زندگی خودت ازین برا تو شپهر درنمیاد 

ابجی من خیلی سختی میکشم راجبش 

من هفته ی پیش تموم کرده بودم انقد اومد اصرار کرد نزاشت 

طبیعیه که خودمم حالم خیلی بد شده بود بد اخلاق شده بودم بعد از تموم کردن ؟ 

من پسر عموم خواستگارمه هی میگه تو آخرش میری به اون و فلان 

2740
اگه ازوواجه باید زودتر تکلیفتونو مشخص کنین بهد چند سال بیاد بگه نمیخامت میخایی چیکار کنی

نمیدونم واقعا چجوری تکلیفمو مشخص کنم وقتی هر چی دلش میخواد بار من میکنه آخرین حرفشم گفت تو خیلی نمک نشناسی 

الان که به قول معروف دستش لای در گیره اینطوری بر خورد میکنه فردا اگه ازاد بشه میخاد چی بهت بگه 

حق با شماست 

این طبیعی هستش که ابن چند روز آخر که اینجاست همش با رفیقاشه ؟

خب به اونا بیشتر از شما ارزش میزاره چرا زودتر ازواج نکردی دوسال باهم دوستین

منم همینو گفتم گفت من همیشه برات وقت گذاشتم 

اول گفت ۳ ماهه میام جلو نیومد بعدش هم تا الان میگه شرایطشو ندارم 

2706