2733
2764
عنوان

کتک کاری دیشبمون😭😭

333 بازدید | 11 پست

باشوهرم سر هیچ و پوچ لجبازی کردیم هم زدم هم خوردم بچه ها دلم خیلی گرفته با عشق زندگیمو ساختم ۲ ساله الان خونه زندگیم انگار دزد زده انقد همه چیو پرت کردیم بهمدیگه ازش متنفرم ولی نه هیچ جا میتونم برم نه هیچکسو دارم🥺😔 شما بودین چجوری آروم میشدین 😭 همش دارم فکرمیکنم برم کجا چیکار کنم به کی بگم که کمکم کنه به جایی نرسیدم😥😖

به خودت بگو چرا من برم 

اونجا خونه زندگی توعه 

شوهرتو بنداز بیرون😬

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۲ساله ازدواج کردم دقیقا ۳ماه پیش بدترین دعوای زندگیم رو کردم 

جهازمو اونم چیزای الکی ن ها میزناهار خوریم زد شکست سرویس چینیمو زد شکست 

‌خیلی چیزای دیگه 

ولی آروم که شدیم باهمدیگه نشستیم حرف زدیم 

و قول دادیم دعوامون شد حرفمون شد یکیمون کوتاه بیاد الان ۳ماهه تا بحثمون می‌خواد بشه یکیمون مراعات میکنیم عزیزم باید خم شما هم همسرتون اگه هموووو دوست دارین کوتاه بیایین برین پیش مشاور یا تراپیست 

بخدا زندگی قشنگیایی خودش رو داره 

هیشکی کامل نیست 

زندگی یعنی کوتاه آمدن تا ساختن

انشالله بهترینا نصیب زندگیتون 

واقعن توزدیش وسایل پرت کردی بهش

میدونی من کتک از بابام زیاد خوردم عقده ای شدم زورم نمیرسید بهش ولی شوهرم دستش روم بلند میشه چشمام خون میگیره چون پا به پای خودش سرکار میرم زحمت میکشم با همه چیش نداریش مشکلاتش ساختم واقعا هیچکس از اطرافیانم که نگامیکنم حاضر نیستن تو شرایط من باشن و فداکاری کنن بخاطر شوهرشون یا عشقشون 😭😭😭 من نمیتونم انقدر از خودم مایه بذارم تهش کتک بخورم

هیچ جا نرو چون دلیلی نداره بعد از دعوا آدم بخواد زندگی وخونشو ترک کنه. بدون این اتفاق برای شما تنها ...

من بخوامم نمیتونم ولی دلم نمیخواد ببینمش ازش متنفر شدم😭ای کاش جایی داشتم برم وقتی اومد نبینمش

سر اینک هرچی میگم میگ ن  یکی از فامیلام دیشب رحتمت خدا رفت گفتم ۱شنبه مراسمه باید بریم گف ن گف ...

وای مثثثل این خونه پدرمادرم شهرستانه ۸ ۹ ساعت راهه

نمیاد بی هیچ دلیلی میگه دوست ندارم بیام خونه اونا منم تنها واقعا سختمه این فقط یه گوشه از رفتارشه 

بخدا اگه من جاش بودم هیچوقت نمیذاشتم اذیت بشه چون خودم دوست ندارم برم حاضر بودم تحمل کنم به جون خودم