2737
2734

موهام تا روی باسنمه 

دلم تنوع میخواد 

نظر پرسیدم از بقیه دوستام اینا نظر همشون متفاوت بود یکی میگفت خوبه یکی میگفت نه حیفه فلان اینا الانم نمیخام بدونم خوبه یا نه 

میخام اگه تجربه دارید بگید بهم در موردش پشیمون شدید خوبه بده ؟

کوتاه هم منظورم مدل پسرونس 

مدلی که میخام بزنمم میفرستم براتون 

عرق نعنا از خانواده همون عرق هاست ولی اونا رفتن پی رفیق بازی این نشست پای درس و مشقش متخصص معده شده 🙂😁 من برعکس بقیه وقتی لایک میکنی کیف میکنم )))))))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من هميشه در حد پسرونه كوتاه كردم. خيلي راحته. خيلي سبك هر روز زير دوشي. ولي موي بلند ي جلوه ي ديگه داره

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

منم یه بار موهامو که تا کمرم بود زدم از ته یک طرفشم کچل کردم ولی خیلی راضی بودم هم تنوع بود هم موهام یکم قوت گرفت

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
خط اولو خوندم اومدم بگم که مثل چی پشیمون میشی😂👩‍🦯

نمیدونممم ))))

عرق نعنا از خانواده همون عرق هاست ولی اونا رفتن پی رفیق بازی این نشست پای درس و مشقش متخصص معده شده 🙂😁 من برعکس بقیه وقتی لایک میکنی کیف میکنم )))))))
2740
بزن تازه رنگ هم کن یه رنگ روشن خوشگل عجیب روحیت عوض میشه من موهامو یه سال پسرونه زدم یه رنگ خوشگل کر ...

عه پشیمون نشدی ؟ موهات چقدر بود ؟

حیف موهات ک میخای کوتاه کنی موهای توآرزوی منه

خب هر کس یه سلیقه ای داره دیگه 

از این حجم یک نواختی دیگه خسته شدم 

بعد‌حس میکنم کوتاه خیلی بهم میاد 

دوست دارم تجربش کنم 

من هميشه در حد پسرونه كوتاه كردم. خيلي راحته. خيلي سبك هر روز زير دوشي. ولي موي بلند ي جلوه ي ديگه د ...

یعنی چی جلوه دیگه ؟ قشنگی ؟ 

من ی بار اینکارو کردم موهامم بلند بود پسرونه زدم بعدش کلی گریه کردم 

پشیمون شدی یعنی؟ چرا ؟

یعنی چی جلوه دیگه ؟ قشنگی ؟ 

أره. موي بلند ي حس خانوم بودن خوبي ب أدم ميده. برا من كه تازه بعد سالها موهام تا بنو سو.تين بلند شده ك اينجوريه. پشيمةنم اين همه سال مث پسرا كوتاه نگه ميداستم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
منم یه بار موهامو که تا کمرم بود زدم از ته یک طرفشم کچل کردم ولی خیلی راضی بودم هم تنوع بود هم موهام ...

چ خوب بهت میومد ؟ ب نظرم برای تنوع عالیه 

2706