2733
2739

لطفا تجربیات تون رو بگید ؟,

دل آرامی که داری دل در او بند                                        دگر چشم از همه عالم فرو بند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ده روزه عقب انداختم پیشگیری هم میکردیم با ک ا.ن دوم  روز سوم تاخیر بی زدم خط انداخت ولی من هیییییییییییچ‌علایمی از بارداری ندارم امروز صب دوباره زدم منفی بود گفتم ببینم مارک ش مهمه اوانی که من استفاده کردم ویستا سین بودن چن جا رفتم همین مارک رو داشتن

دل آرامی که داری دل در او بند                                        دگر چشم از همه عالم فرو بند
من ده روزه عقب انداختم پیشگیری هم میکردیم با ک ا.ن دوم  روز سوم تاخیر بی زدم خط انداخت ولی من ه ...

تست منفی بوده ، الان ۳ روز از پریودم گذشته ،تمام علائمش دارم ولی پریود نشدم 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من لوله راستم رو بعد از بارداری خارج رحمی از دست دادم شهریور قبل هم یه جنین هفته ۱۲رو به علت ایست قلبی غز دست دادم بعد از کورتاژ چسپندگی رحم گرفتم ضخامت رحمم خیلی کم شده کلا امکان بار دار شدنم درحالت عادی شاید پنج درصد باشه با پیشگیری که دیگه اصلا فکر نمیکنم بارداربشم،شنبه میرم دکتر ببینم دیگه دچار چه مشکلی شدم 

2740
من لوله راستم رو بعد از بارداری خارج رحمی از دست دادم شهریور قبل هم یه جنین هفته ۱۲رو به علت ایست قل ...

اها موفق باشی ، انشاالله سلامت و تندست باشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تست منفی بوده ، الان ۳ روز از پریودم گذشته ،تمام علائمش دارم ولی پریود نشدم 

تست های امروز م بعد تز ده روز تاخیر منفی بودن ،تو مارک مدیکور منفی ش قطعیه ولی تو این مارک نمیدونم این مارک رو اولین باره میبینم ،من غیر از تاخییر و ببخشیدگاها ترشحات سفید رنگ هیچ علامتی ندارم 

تست های امروز م بعد تز ده روز تاخیر منفی بودن ،تو مارک مدیکور منفی ش قطعیه ولی تو این مارک نمیدونم ا ...

منم ترشح دارم ،زیر دلم چند روز درد میکنه، عصبی میشم 

ولی تقریبا ۲۴ روز پیش قرص اورژانسی خوردم ولی پریود نشدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ده روزه عقب انداختم پیشگیری هم میکردیم با ک ا.ن دوم  روز سوم تاخیر بی زدم خط انداخت ولی من ه ...

مدیکور هاله یاخط کمرنگ ب صورت خطا زیادمبندازههههههه من ده ماه اقدام بودم عین ده ماه هرماهش دوخط میشدیکی پررنگ یکی هاله😐فهمیدم هاله کاذبه

🫀👶🧿
ویتاساین برا من ۴ روز به موعدم مثبت شد

ان شالله بارداری راحتی داشته باشی وسالم بغل ش بگیری گلم

2706