2733
2734
عنوان

بچه ها کدوم مارک بی بی چک مثبت یا منفی ش دقیق تره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1457 بازدید | 21 پست
مدیکور هاله یاخط کمرنگ ب صورت خطا زیادمبندازههههههه من ده ماه اقدام بودم عین ده ماه هرماهش دوخط میشد ...

چه جالب این رو نمیدونستم ممنون که گفتید.

دل آرامی که داری دل در او بند                                        دگر چشم از همه عالم فرو بند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تجربه ۴بارداری رو دارم ولی فقط یکیش برام مونده شکر خدا یه پسر ۱۰ساله دارم ولی بارداری هام همیشه علایم داشتن الان فقط همیشه احساس میکنم دارم پریود میشم ولی ببخشید فقط ترشحات سفید رنگه،موقع بیرون رفتن پد میزارم میگم الانه که پریود بشم ولی تا حالا نشدم میترسم برم دکتر بگن کیست چیزی هم گرفتم دیگه کلا نا امید شم از بارداری،

دل آرامی که داری دل در او بند                                        دگر چشم از همه عالم فرو بند
من تجربه ۴بارداری رو دارم ولی فقط یکیش برام مونده شکر خدا یه پسر ۱۰ساله دارم ولی بارداری هام همیشه ع ...

چیشد؟بارداربودی یا ن؟

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من

من هنوز پریود نشدم ولی دیگه تست هم نزدم بیخیالش شدم هر چه پیش آید خوش آید