2737
2739
عنوان

از ضایع بازی ها و سوتی ها....... 🌚🌻🌈

| مشاهده متن کامل بحث + 733 بازدید | 36 پست
یه دفعه مهمون داشتم بچم یکی از نوار بهداشتی های منو ورداشت اورد جلوی همه که مامان این چرا انقدر کوچی ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🌱🌷🌈 ˖ 𝐏𝐥𝐚𝐧𝐭 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐬, 𝐆𝐫𝐨𝐰 𝐋𝐚𝐮𝐠𝐡𝐭𝐞𝐫, 𝐇𝐚𝐫𝐯𝐞𝐬𝐭 𝐋𝐨𝐯𝐞 ⨾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره الان ۷ ساله باهمیم یادش میوفتم میخندم

پایدار باشید عزیزم 🥺😂

یه بار رفته بودم خونه مادربزرگم هممممه هم اونجا بودن همممه

پسرخاله پسردایی دختردای خاله دایی هممه منم یه کیف داشتم از این جنس ضخیما داشتم میرفتم بشینم  یه جایی ،دقیقا از جلوی همه  کیفم کشیده شد رو زمین به صدایی تولید شد🤣 همه برگشتن یه نگاه عمیقی بهم کردن حالا من هر کاری کردم یفمو دوباره کشیدم ک اونا بفهمن صدا از من نبوده از اون کیف بوده نشد ک نشد 🤣🤣🤣🤣خلاصه ک تا اخر مجلس بغض گلوم گرفته بود 😁😁

منو نامزدم شوهی دازیم همیشه سر این موضوع 

پریود شدم بعد پیامک دادم دیدی حاملم نکردی؟دیدی پریودممم؟

نمیذونم جرا احمق رمز گثسیسو برداشت باباش خونذ زد زیر خنده گفت اینو یکاریش بکن😭🤣

دیشبم صدام رو اسپیکر بود خبر نداشتم 

گوشیو‌داده بود ب خواهرش باهاش صحبت کنم خلاصه 

گوشیو خودش گرفت گفتم فلانی مگ بت نگفتم گوشیو نده ب اجیت من خجالت میکشم خوشم نمیاد صدامم بچگونه کرده بودم 

گفت صدات رو اسپیکر بود 

اب شدم قشنگ🤣🤣

زورت بیاد امضام صورتیه فقط من رنگ صورتی دارم گیلیلیلیلی😁😂💗۱۴۰۳ الان داری با خودت میگی خب ده کیلو وزن اضاف کردنو من توی یه ماه اضاف میکنم چه خبرهه…..؟ من لاغریم ارثیته و کلیم میخورم اما چاق نمیشم از انواع قرص و پودر هم امتحان کردم و نشد… اما تا عید امسال یه هیکل ناز دارم😍😍♥️
یه بار رفته بودم خونه مادربزرگم هممممه هم اونجا بودن همممه پسرخاله پسردایی دختردای خاله دایی هممه م ...

🤣🤣🤣🤣🤣الهیییی میدونم بد دردیهههه واسه خودمم پیش اومده 

حالا فک میکردن کار تو بوده ادم زورش میاد

2738
منو نامزدم شوهی دازیم همیشه سر این موضوع  پریود شدم بعد پیامک دادم دیدی حاملم نکردی؟دیدی ...

واااااااایییییییییی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

واااااااایییییییییی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😭💔🤣

زورت بیاد امضام صورتیه فقط من رنگ صورتی دارم گیلیلیلیلی😁😂💗۱۴۰۳ الان داری با خودت میگی خب ده کیلو وزن اضاف کردنو من توی یه ماه اضاف میکنم چه خبرهه…..؟ من لاغریم ارثیته و کلیم میخورم اما چاق نمیشم از انواع قرص و پودر هم امتحان کردم و نشد… اما تا عید امسال یه هیکل ناز دارم😍😍♥️
یک دفعه هم رفتم مصاحبه عقیدتی گزینش..موقع اوندن قرآنشونو با خودم آوردم بودم..وسط راه دیدم نمیدونستم ...

وااای

منم بهم گفت صلوات بفرس بلد نبودم  از استرس یادم رفته بود🤣🤣🤣