2733
2739

یادمه ۱۲ سالم بود مامانم بهم گفته بود فلانی ها اومدن خونمون و من نبودم، نزاری مثلا بدونه ما فلان چیزو داریم ( با اونایی که فضول بودن و دخالت میکردن ) 

مامانم زایشگاه بود بعد عمم یه روز اومد خونمون که کمکم کنه خونمونو تمیز کنم و رفت تو اتاق یه کاری داشت بعد من هی میرفتم جلوش که نبینه اونو در صورتی که خیلیم بزرگ بود و میدید 

چقد اوسکول بودمممم فک میکردم نمیبینه 😂😂😂

۱۳ سالم بود یه بار خونه مامان بزرگم بودیم همه سر سفره نشسته بودن 

بعد من سرما خورده بودم روم نمیشد سر سفره دماغمو با دستمال بگیرم

رفتم تو اشپز خونه نشستم فین کردم تو دستمال 

یهو پسر عموم همون لحظه اومد تو اشپز خونه و دید منو تو اون وضعیت

خیلیییی بد بود انقد خجالت کشیدمممم 😂

بقیشو شما بگید

🌱🌷🌈 ˖ 𝐏𝐥𝐚𝐧𝐭 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐬, 𝐆𝐫𝐨𝐰 𝐋𝐚𝐮𝐠𝐡𝐭𝐞𝐫, 𝐇𝐚𝐫𝐯𝐞𝐬𝐭 𝐋𝐨𝐯𝐞 ⨾

یه بار خواستم واسه همسرم دلبری کنم

همسزم جلوی تلویزیون بود منم تو اشپزخونه مشغول کار

یهو شروع کردم به خوندن

یه شوهر دارم دوستش دارم 

منتظر دومی شم

خداییش مصرع دومش خودش اومد

فقط کاش بودید قیافه همسرمنو میدیدید😂

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

امروز بود بابام زنگ زده بود نمایندگی بیان باند رو درست کنن خانومه گفت مدل رو بخون نوشته بودAL1فک کردم نوشته علی چون۱خیلی شبیهIبود هیچی گفتم علی۲۲۳۷گفت علی نیست آ ال هست اینقدر خجالت کشیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه بار خواستم واسه همسرم دلبری کنم همسزم جلوی تلویزیون بود منم تو اشپزخونه مشغول کار یهو شروع کردم ...

واااااای بعد چی گفتتتتت 🤣🤣🤣🤣

امروز بود بابام زنگ زده بود نمایندگی بیان باند رو درست کنن خانومه گفت مدل رو بخون نوشته بودAL1فک کرد ...

عیب نداره خطای دید بوده 😂

واااااای بعد چی گفتتتتت 🤣🤣🤣🤣

هیچی یه شکل و قیافه ای شد اصلا دیگه باهام حرف نزد

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2738

یه دفعه مهمون داشتم بچم یکی از نوار بهداشتی های منو ورداشت اورد جلوی همه که مامان این چرا انقدر کوچیکه...من اون لحظه داشتم سفره پاک میکردم...گفتم بده من مامان جان این دستمال سفرست ببینن..آه...آه..شروع کردم با نوار بهداشتی سفره رو پاک کردن..یعنی هر کی داشت میخورد به یک طرفی...تو افق محو بودن همه🤣🤣🤣

یبار یکی از اقوام اومد خونمون اون دوره ای ک دوربین عکاسی بود  میخاست از منو داداشم عکس بگیر رف ...

وااااااایییی دختر پاره شدمممم 🤣🤣🤣

تو قرار اول با دوسپسرم در ماشینشو کوبوندم تو جدول  رنگش پرید 😟😟😟

فدا سرت 😂😂

2706