2733
2734

تو خونه فقط خودتون مریض بودید همزمان ؟؟؟ کی ازتون پرستاری میکرد ؟ چجوری گذروندید اون روزا رو ؟اتاق جدا رفته بودید ؟؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوس ندارم یادم بیارم اون روزا رو

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
2728

همه گرفتیم دو روز حالمون بد بود

بابام ک از روز دوم سیگار و الکل و …😐😐😐😐😐

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘

ن همه مون گرفتیم بچمم بستری شد هیچکس نیومد پیشم ی لیوان اب دستم بده خودم یک هفته تو بیمارستان بودم حتی ی حموم نتونستم برم وقتی اومدم خونه سریع پریدم تو حموم 

میشه ازتون خواهش کنم برای خوب بودن جواب آزمایش بچم یه صلوات مهمونم کنید؟💔
هنوز بویایی ندارم

یه پزشکی میگفت گوجه کبابی زیاد بخورین برای برگشت بویایی

افت دوپامین پیدا کردی برای همین بویایی مختل شده

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی پدر و مادرم بفرستین🙏🌹❤️|||چنگیزخان نتوانست بخارا را تسخیر کند نامه ای نوشت که هرکس با ما باشد در امان است !اهل بخارا دو گروه شدند ، یک گروه مقاومت کردند و گروه دیگر با او همراه شدندچنگیزخان به آن ها نوشت: باهمشهریان مخالف بجنگید ، و هر چه غنیمت به‌دست آوردید، از آن شما باشد و حاکمیت شهر را نیز ایشان پذیرفتند و آتش جنگ بین این دو گروه مسلمان شعله‌ور شد...و در نهایت، گروه مزدوران چنگیز خان پیروز شدنداما شکست بزرگ آن بود که او دستور داد گروه پیروز خلع سلاح و سربریده شوند!چنگیز گفته‌ی مشهورش را گفت: اگر اینان وفا می‌داشتند، به خاطر ما بیگانگان به برادرانشان خیانت نمی‌کردند! این عاقبت خود فروشان است.الكامل في التاريخ/ عزالدین بن اثیر/
2740

شبیه شرک شدم از بس دماغم ورم کرده بود 

تو اون هیری ویری تو خونه حوصلم سر رفت خواستم چتری بزنم 

زیادی کوتاه کردم تا وسط پیشونیم شد به ابرو هامم نمیرسید💔

دیگه تر زدم 

به خاطر قرصا هم ی جوش بزررررگ رو دماغم… 

اخخ اخ دیگ خودتون ی دماغ گنده با جوش قرمز و چطری ناقص تصور کنید

زورت بیاد امضام صورتیه فقط من رنگ صورتی دارم گیلیلیلیلی😁😂💗۱۴۰۳ الان داری با خودت میگی خب ده کیلو وزن اضاف کردنو من توی یه ماه اضاف میکنم چه خبرهه…..؟ من لاغریم ارثیته و کلیم میخورم اما چاق نمیشم از انواع قرص و پودر هم امتحان کردم و نشد… اما تا عید امسال یه هیکل ناز دارم😍😍♥️

خالم مادر بزرگم فوت کردن مادرم بستری بود خودم مریض بودم هنوزم عوارضش هست تنها کسی که مراقب من بود داداشم بود و بابامم روری ۳بار میرفت مامانمو ببینه

'زندگی رو بزار رو حالت پرواز و به سمت رویاهات پرواز کن‌‌'🕊🤍️