2733
2739
عنوان

بیاید از موقعی که کرونا گرفتید بگید ....

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 43 پست

خواهرم برام غذا میفرستاد خدا خیرش بده. من و بچه هام اول گرفتیم. شوهرم پرستاری میکرد. بعد سه چهار روز اون گرفت من بهتر شده بودم و‌ بهش میرسیدم. ولی استرسش بد بود.ترس ازینکه ریه درگیر بشه. ضعفش هم یه ماهی اذیت میکرد. خدا رو شکر که اون‌‌ روزا گذشت. برن که ایشالا هیچ وقت برنگردن

من یادمه قبل اعلام رسمی، تو بهمن ماه گرفتیم واقعا دردناک بود به خصوص قفسه سینم، نفس کشیدن سخت بود برام

چندبار دیگه تو این سال ها گرفتم اما بدترینش یکیش همون بار اول بود که داروهای دکتر جواب نمی‌داد و عفونت شدید گرفتم و یکیش اومیکرون بود که تبم قطع نمیشد و تنها بودم و ترسیده بودم 

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی پدر و مادرم بفرستین🙏🌹❤️|||چنگیزخان نتوانست بخارا را تسخیر کند نامه ای نوشت که هرکس با ما باشد در امان است !اهل بخارا دو گروه شدند ، یک گروه مقاومت کردند و گروه دیگر با او همراه شدندچنگیزخان به آن ها نوشت: باهمشهریان مخالف بجنگید ، و هر چه غنیمت به‌دست آوردید، از آن شما باشد و حاکمیت شهر را نیز ایشان پذیرفتند و آتش جنگ بین این دو گروه مسلمان شعله‌ور شد...و در نهایت، گروه مزدوران چنگیز خان پیروز شدنداما شکست بزرگ آن بود که او دستور داد گروه پیروز خلع سلاح و سربریده شوند!چنگیز گفته‌ی مشهورش را گفت: اگر اینان وفا می‌داشتند، به خاطر ما بیگانگان به برادرانشان خیانت نمی‌کردند! این عاقبت خود فروشان است.الكامل في التاريخ/ عزالدین بن اثیر/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه گرفتن من نگرفتم :/ شاید خدا خواست چون آسم دارم ، اگه میگرفتم احتمالا میمردم

دوستمم آسم داره ۲ بار کرونا گرفت ولی چیزیش نشد 😁

حقوقی ام در مورد مسائل حقوقی که اطلاعات نداری با من بحث نکن 😉
2728
2740
خیلی بد بود خب حق داشتن واقعا ترسناک بود

خودشونم گرفتن بعد خوب شدن ما از اونا گرفتیم تازه بعدشم طلبکار من شدن بچه رو کجا بردی مریض کردی توقع نداشتم بیان بیمارستان بمونن ولی خب چرا ازشون ناراحت شدم لااقل ی ظرف غذا ک میتونستن بیارن در بیمارستان یا شوهرم مریض تو خونه بود سه روز غذا درست نخورده بود ی دست غذا میبردن براش در خونه خرج زیادی ک براشون نداشت ولی من هر سری ک مریض شدن براشون غذا و ابمیوه و.... میبردم

میشه ازتون خواهش کنم برای خوب بودن جواب آزمایش بچم یه صلوات مهمونم کنید؟💔

از کدومش بگم آخه هر جهشی می‌کرد ما می‌گرفتیم 

مامانم وحشتناک مریض شد 

خودمو شوهروبچه هامم‌هر سری گرفتیم دوهفته درگیر بودیم 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
تو ههم. حق داری  ولش کن خدارروشکر تموم شد و خیلیا رو شناختیم

دقیقا من عموهامو شناختم یک بار زنگ نزدن بگن زنده اید چیزی نیاز دارید در حالی که بابام ای سی یو بود و دکترا جوابش کرده بودن 😥

حقوقی ام در مورد مسائل حقوقی که اطلاعات نداری با من بحث نکن 😉