2733
2739
عنوان

بیاید از موقعی که کرونا گرفتید بگید ....

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 43 پست

با یه پسره چت میکردم  دوره ای که کرونا گرفته بودم 

یه بحثی شد و بهش گفتم ادمی که حاضر باشه تو دوره کرونا منو ببینه همین الان باهاش ازدواج میکنم 

و گفت میشه الان بیام ببینمت 

من مهمون هم داشتم یه خانم مسن ‌ . کلا اون نگرفت من و همسرم مریض بودیم 

من هم مهمونداری کردم هم مریض داری هم مریضی کشیدم یه بچه ۷ ماهه هم داشتم . کسی هم نذاشتم بیاد کمک چون خطرناک بود فقط مامانم چند مدل غذا فرستاد برام ولی همه کارارو خودم میکردم سخت بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من روزی که اعلام کرد تلویزیون کرونا اومده ۲ اسفند تب داشتم 🤐 مثل سگ ترسیده بودم و مدام از حال بد بیهوش میشدم 

بچه ام ۳ ساله ش بود مامانم و بابام میومدن صبح میبردن شب میاوردن بابام کرونا گرفت حالش خیلیییییی بد شد 

داشتم میمردم شبیه روح بودم ولی دعا میکردم فقط بابام چیزیش نشه 

یا الله ... یا الله ... یاالله ... ❤❤❤
2731

من و شوهرم گرفتیم خداروشکر دخترم نگرفت یه نفر یه لیوان آب دستمون نداد من خودم همه کارا رو میکردم خیییییلی سخت بود اصلا نمیخوام یادش بیارم😖

آزاد باش دخترم .بلند بلند بخند .بلند بلند شادي كن.بلند بلند آواز بخون .زندگي كن تاهميشه👼🏻❤️

من همزمان با مامان بابام گرفتم ولی همسزم خداروشکر نگرفت

من خودم مریض بودم میرفتم خونه مامان بابام کارهاشون رو میکردم و براشون سوپ و غذا درست میکردم و آبمیوه میگرفتم و خریداشون رو انجام میدادم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2740

نامزد بودم طفلی نامزدم میرفت ساعت ۷ صبح سرکار ۵ برمیگشت میومد پیشم میموند تا ۱۲ ۱ میرفت خونشون 🥺خیلی عشقه🥺❤️با اینکه خسته بود کلی کلا پیشم بود خداروشکر خودش نگرف🥺

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...💔

این ریه دیگه ریه نشد واسه من 

مادرم پرستاری کرد بگردم دورش 

اصلا هم احساساتی نبود 

می‌گفت نترس ویزیت نمیشه 

از عاقبت مریضی که میخوره نباید ترسید چون خوب میشه 

از عاقبت سالمی که نمیخوره باید ترسید چون یه طوری میشه 

افتضاح بود من امیکرون بود فک کنم استخوام همه باهم درد میکرد بدترین درد عمرم بود تازه دوتا سینوفارم ز ...

دقیقا من دوز دوم رو زدم دو روز بعدش اومیکرون گرفتم.بماند که خود به خودی نبود و از یه مبتلا گرفتم

ما یه خانواده ۴ نفری هستیم که همه باهم مبتلا بودیم 

اول بابام علائمش شروع شد قرنطینه شد بعد من بعد مامانم بعد داداشم 

بابام متاسفانه ریه هاش خیلی سریع درگیر شد به ۹۰ درصد رسید بیمارستانا جا نبود بستریش کنن خیلی روزای سختی بود 😢یک ماه موند ای سی یو من با حال مریضم روزی ۳ بار میرفتم بیمارستان براش غذا میبردم 

خالم برامون غذا درست میکرد با اسنپ میفرستاد برام 

حقوقی ام در مورد مسائل حقوقی که اطلاعات نداری با من بحث نکن 😉

من اوایلی که کرونا هنوز به طور قطع تایید نشده بود گرفتم

اول پسرم گرفت بعد من

باردارم بود یعنی مردم و زنده شدم 

خدا رحم کرد به منو بچم چیزیمون نشد

خیلی بد بود خیلی اینقدر تب داشتم کل بدنم سوخته بود 

خدا نیاره اون روزا رو

انشالله تن هممون سالم باشه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔