2737
2739
روانکاوی چطور؟  اگه اینو انجام ندادی وقتایی که حالت بده فکر کنم کارساز باشه

روانکاوی نمیدونم چجوریه ولی خب تو اتاق روانشناس اصلا احساس راحتی ندارم گاهی حتی به دروغ میگم حالم خوب شده گاهی کل ماجرا رو نمیگم

این تاپیک 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی شما هم دوقطبی داری؟

دو قطبی شاید نباشه

ولی خیلی مشکلات دارم

ناراحتی و شادیم خیلی نزدیک همه و خیلی زود حالاتم عوض میشه

اضطراب فراگیر دارم، اضطراب اجتماعی، که الان یکم بهتر شدم

استرسی و عصبی...

2728
دو قطبی شاید نباشه ولی خیلی مشکلات دارم ناراحتی و شادیم خیلی نزدیک همه و خیلی زود حالاتم عوض میشه ...

وای منم یه کلکسیون از مشکلات اعصابم

خدا شفامون بده . آمین

این تاپیک 
با روانشناس زیاد حرف زدم  پارسال ماهی ۴ بار میرفتم کل پولم اونجا خرج میشد همچنین روانپزشک و قر ...

درکت می‌کنمم خودمم تقریبا همینم میگم وقتایی که حالت بده بری شاید بهتر شی وقتایی که حالت خوبه هم خوبه دیگه 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2740
روانکاوی نمیدونم چجوریه ولی خب تو اتاق روانشناس اصلا احساس راحتی ندارم گاهی حتی به دروغ میگم حالم خو ...

روانکاوی همون صحبت با روانشناس و راهکارهاشه

همین اشتباهه دیگه باید بهش همه چی و راستشو بگه تا بتونه بهتر کمکت کنه اصلا فکر کن روانشناس نیست اونجا یا بهش بگو سوال نپرسه بعد هرچی دلت میخواد بهش بگو

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
منم منم وسواس فکری خیلی خیلی آزار دهندست یهو به خودت میای میبینی ساعت ۲ نصفه شبه و تو داری کل بدبخ ...

واااااای دقیقا... شیره جونمو میکشه

الان تازگیا با نوشتنشون اروم تر میشم

یادداشتای گوشیمو ببینی

انقد مزخرف نوشتم

فک کنم دو سه هزار تا شده

پر از عدد و رقم بی معنی خلاصه که فقط خودم میدونم چیه

وسط درس خوندن دو ساعت به یه چیز مزخرف فکرم میره

درکت می‌کنمم خودمم تقریبا همینم میگم وقتایی که حالت بده بری شاید بهتر شی وقتایی که حالت خوبه هم خوبه ...

بهتر شدنم در حد همون روزیه که رفتم پیش روانکاو فرداش روز از نو روزی از نو

اصلا انگار مقاوم به درمان چه دارویی چه روانکاوی

این تاپیک 
واااااای دقیقا... شیره جونمو میکشه الان تازگیا با نوشتنشون اروم تر میشم یادداشتای گوشیمو ببینی ان ...

من گاهی دهنم باز به یه گوشه زل زدم درحالی که مثانم داره میترکه دارم به بدبختیام فکر میکنم حتی حال ندارم برم دسشویی چ برسه بنویسم

این تاپیک 
چه مریضی عزیزم؟

کرونا حتی پاهام حالت فلج داشت یعنی نمیتونستم بلندشم 

گفتم خدایا منو بکش و واقعا چون تب شدید داشتم و تو اتاقم کسی نبود خبرمو بگیره صدای قلبمو شنیدم که هر لحظه کند میشه و در آخر برای مدتی کوتاه قلبم ایستاد 

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 
2706