2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم میدونستم افسرده‌ام قبل از اینکه روانشناس بگه بهم الان هم خودم به دوقطبی شک دارم ولی راجبش م ...

خودت هیچوقت نمیتونی حدس بزنی مشکلت چیه باید حتما بری دکتر حتی شده ده بار دکترتو عوض کنی تا متقاعد بشی

این تاپیک 
من انقد که به نوجوانا حسودی میکنم به یه آدم فوق پولدار حسودی نمیکنم چون بدبختیم از ۱۸ سالگی شروع شد ...

من تقریبا سه ساله وضعیتم اینه یعنی شروعش با شروع کرونا یکی بود منی که کمترین نمره‌ام 12 بود الان چندتا درس پلس نکرده دارم دست و دلم به هیچکاری نمیره و از طرف حرص اینو می‌خورم که وقتمو دارم تلف می‌کنم باید یه کار مفیدی انجام بدم 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2731
خودت هیچوقت نمیتونی حدس بزنی مشکلت چیه باید حتما بری دکتر حتی شده ده بار دکترتو عوض کنی تا متقاعد بش ...

فعلا قصدش رو ندارم شاید بعدا رفتم 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
منممممم میگم حداقل اوایلش شیرینه عقد و خرید و... بعد میگم بدبخت بعدش که عادی شد میخوای چیکار کنی ...

وااایییی منمممم 😂😂😂

همش میگم تا فردای عروسی خوبه از اون ببعد دیگه تمومه بدبخت شدی

این تاپیک 
ولی اینکه خودتو زیادی دست کم گرفتی هرچقدر هم آدم بی‌عرضه‌ای باشی به قول خودت کارهایی هست که توش خوبی

۲۵ سالمه دیگه هر کاریم کنم از همه حد اقل ۵ سال عقبم خاک تو سرم 

استعداد دارم ولی خب...

این تاپیک 
2738
من تقریبا سه ساله وضعیتم اینه یعنی شروعش با شروع کرونا یکی بود منی که کمترین نمره‌ام 12 بود الان چند ...

بابا ۱۷ سالته بهترین دوره زندگی کلی وقت داری کلی فرصت کلی انرژی

این تاپیک 
۲۵ سالمه دیگه هر کاریم کنم از همه حد اقل ۵ سال عقبم خاک تو سرم  استعداد دارم ولی خب...

چرا فکر می‌کنی عقبی؟ زندگی مسابقه که نیست به این فکر کن هیچکس از دنیای بعد مرگ برنگشته بگه میشه دوباره زندگی کرد اگه فقط همین یه بار باشه چی؟ 

پس زندگی کن

بابا ۱۷ سالته بهترین دوره زندگی کلی وقت داری کلی فرصت کلی انرژی

وقتشو دارم ولی انرژیشو ندارم 

فکر کن مثلا با دوستم قرار میذارم بریم بیرون چندساعت بعد بهش پی‌ام میدم میگم من نمیام حسش نیس 

از اینور هم به یکی از دوستام که پسره وابسته شدم ناجور 

دارم سعی می‌کنم ازش دور شم این وابستگی کم شه از بین بره وضعیت سخت‌تر شده

گفتم تو تاپیکم که هرگز خودکشی نخواهم کرد ولی افکارش باهامه. بیشتر از ۶ ساله که افکارش باهامه اگه قصد ...

وای منم مثل توام ینی از وقتی قرص اعصابمو بدون نظر پزشک ترک کردم یهو این افکار اومد سمتم و همش مغزمو میخوره و رشته های عصبیمو میسوزونه انقد ک بهش فکر میکنم.بنظرت راه حلش چیه؟چون منم هیچوقت همچین کاری نمیکنم فقط افکارش اذیتم میکنه و تمرکزمو بهم زده