2733
2739
عب نداره عزیزم به این چیزا فکر نکن من درسمو دارم تموم میکنم ولی یه ذره حس با ارزشی نداده بهم استرس ...

وای منم همش حس بی ارزشی دارم ترس از فقر دارم بقول تو کار پدر منم ثابت نیست بستگی به اوضاع بازار داره. منم که اینجوری شدم آینه دقشون. دلشون خوش بود درس میخونم که دانشگاهم ول کردم .

هنر هم چندین بار شروع کردم به یادگیری ولی چون خلقم بالاپایین میشه وقتایی که افسردگی دارم همچی رو ول میکنم بخاطر همون کلا سرخورده شدم 

این تاپیک 
همینا باعث شده نتونم به ازدواج فکر کنم اوایل که خجالت و ... نمیذاشت الان یکم بهتر شدم از اون لحاظ ...

وای منکه قید ازدواجو زدم😂😂

عمرا اگه ازدواج کنم خودم کم بدبختم 

این تاپیک 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین راستش یه جلسه بیشتر نرفتم پیش روانشناس تو همون یه جلسه تشخیص افسردگی داد و گفت بهتره قرص بخورم ...

وای دقیقا انگار دلتنگ یه چیزی هستی که وجود نداره. 

من دلم برای گذشته خودم تنگ شده. با اون دوره درخشان تا ۱۸ سالگی هیچوقت فکرشو نمیکردم همچین آینده مزخرفی داشته باشم. همش خواب نوجوونیمو میبینم😭😭😭

انگار داره بهم میگه ببین با آیندم چیکار کردی😭😭😭😭

این تاپیک 
وای منم همش حس بی ارزشی دارم ترس از فقر دارم بقول تو کار پدر منم ثابت نیست بستگی به اوضاع بازار داره ...

الهی عزیزم

چقد شبیهیم، خیلی درکت میکنم

انقد که کار ثابت نبوده و اذیت شدیم

خیلی خسیس شدم، یه لباس میخرم بعد مدت ها، انقد مواظبشم خراب نشه، و خیلیم خوشحال میشم

ولی چون میدونم هی نمیتونم به این زودیا لباس دیگه بخرم، هی فکرشو میکنم این خراب شه چیکار کنم و... از این چرت و پرتا

حتی وقتایی که مامان بابا پول میدن بهم دلم نمیاد خرجش کنم، حس میکنم دیگه پول دستم نمیاد

بیچاره ها همیشه هر چی دداشتن دادن بهم ولی من حس میکنم من روحیم خیلی حساس بوده و این بیپولی و دعوا بیش از اندازه روم اثر گذاشته

2728
ببین راستش یه جلسه بیشتر نرفتم پیش روانشناس تو همون یه جلسه تشخیص افسردگی داد و گفت بهتره قرص بخورم ...

راستش من شاید ۶ تا روانشناس و ۳ تا روانپزشک دیدتم ولی به جرات بهم میتونم بگم تا مستمر نری نمیتونی بفهمی مشکل اصلیت کجاست

من اوایل بهم میگفت کمالگرایی داری بعد اون یکی گفت اضطراب و وسواس فکری بعد یکیش گفت افسردگی بعد یکی گفت بیشفعالی دو سال این در اون در زدن تازه روانپزشک دانشگاهمون گفت دوقطبی داری و راستم میگفت به دوقطبی بیشتر از همه میخورم البته بقیه اختلالا رو هم دارم ولی مشکل اصلی من دوقطبیمه

این تاپیک 
وای دقیقا انگار دلتنگ یه چیزی هستی که وجود نداره.  من دلم برای گذشته خودم تنگ شده. با اون دوره ...

و منی که هنوز چندماه دیگه 17 سالم میشه شما حداقل یه نوجوونی قشنگ داشتی🚶‍♀️

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2738
ازدواجم نکنم بعدا انقدددد میخوام خودمو سرزنش کنم بگم مردم بچه دارن زندگی دارن خاک تو سرت هیچکاری نکر ...

واااای منم😂

الان دوستام دارن ازدواج میکنن با اینکه میدونم عرضه زندگی رو ندارم بازم حس عقب موندن دارم و گاهی میگم ازدواج کنم هر چه باداباد🤦‍♀️

این تاپیک 
راستش من شاید ۶ تا روانشناس و ۳ تا روانپزشک دیدتم ولی به جرات بهم میتونم بگم تا مستمر نری نمیتونی بف ...

من خودم میدونستم افسرده‌ام قبل از اینکه روانشناس بگه بهم

الان هم خودم به دوقطبی شک دارم ولی راجبش مطمئن نیستم اگه باشه واسه من شدید نیست یعنی این اواخر خیلی بهتر شدم نسبت به قبل 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
واااای منم😂 الان دوستام دارن ازدواج میکنن با اینکه میدونم عرضه زندگی رو ندارم بازم حس عقب موندن دا ...

منممممم

میگم حداقل اوایلش شیرینه

عقد و خرید و...

بعد میگم بدبخت بعدش که عادی شد میخوای چیکار کنی

طلاق؟😂

ولش بابا

ادم شو بعد😑😂

واااای منم😂 الان دوستام دارن ازدواج میکنن با اینکه میدونم عرضه زندگی رو ندارم بازم حس عقب موندن دا ...

ولی اینکه خودتو زیادی دست کم گرفتی هرچقدر هم آدم بی‌عرضه‌ای باشی به قول خودت کارهایی هست که توش خوبی

الهی عزیزم چقد شبیهیم، خیلی درکت میکنم انقد که کار ثابت نبوده و اذیت شدیم خیلی خسیس شدم، یه لباس ...

وای دقیقا منم حس میکنم بیش از حد حساسم و مثل خودت دلم نمیاد پول خرج کنم. گاهی وقتی دوره شیداییم میاد بصورت خودکار یه خرج گنده میکنم بعد انقد خودمو سرزنش میکنم🤦‍♀️

این تاپیک 
و منی که هنوز چندماه دیگه 17 سالم میشه شما حداقل یه نوجوونی قشنگ داشتی🚶‍♀️

من انقد که به نوجوانا حسودی میکنم به یه آدم فوق پولدار حسودی نمیکنم چون بدبختیم از ۱۸ سالگی شروع شد و از همون موقع تبدیل شدم به یه آدم بی مصرف

این تاپیک 
2706