2733
2734

همه جا دوربین مداربسته بود تقریبا هیچ نقطه کوری وجود نداشت (بجز حموم دستشویی که اونام درش از تو بسته نمیشد)
پرستار دهنتو چک میکرد قرصو خورده باشی
اتاق ایزوله وجود داشت برا کسایی که اذیت میکنن
اتاق ایزوله یه اتاق خیلی کوچیک بود که بجز تشک هیچی توش نبود
برا کسایی که تو اتاق ایزوله هم اذیت میکردن یه تسمه بزرگ بود که بدنتو ببندن (تسمه جوری نبود که بدنو اذیت کنه) اگه باز صدا میدادن تزریق آرامبخش

لطفا اگه مشکل اعصاب و روان دارین برین دکتر تا ما مجبور نشیم بریم                 تاپیک تجربه من از بستری در بخش اعصاب🖋 

شبا وقتی میخوابین پرستار تا صب چن بار میاد با چراغ قوه میبینتتون و چکتون میکنه
روانشناس هم بود که تست های روان ازت میگرف و صحبت میکرد باهات (بر اساس بیماری که داشتی)
تقریبا همه چی اونجا ممنوعه از گوشی و کمپوت و کمربند بگیر تا وسیله های دیگه که باهاش بشه به خودت یا بقیه آسیب زد
اتاق عمل داشت برا ect

لطفا اگه مشکل اعصاب و روان دارین برین دکتر تا ما مجبور نشیم بریم                 تاپیک تجربه من از بستری در بخش اعصاب🖋 

از همه جالب تر آدماش بودن
همین آدمای معمولی که هر روز تو خیابون از کنارمون رد میشن
اکثرا همینجور بودن جالبه که همینا خیلیاشون برا گرفتن ect اومده بودن 
اگه نمیدونین ect آخرین خط درمانه تو درمان بیماری های روان

منم چن ساله داروی اعصاب مصرف میکنم و وقتی خیلی شرایطم بحرانی شد تشخیص دکترم ستری بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
 از همه جالب تر آدماش بودن همین   آدمای   معمولی   که   هر &n ...

شما مشکلت کدوم بیماری روان هست عزیزم آیا واقعا دارو کنترل می‌کنه یا داعم باید دوزش رو بالا ببرن

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
جدا از شوخی دوس دارم تيمارستان بستری شم نمیدونم چرا به نظرم کلی دوست پیدا میکنم🙂😐

اونجا ادم حوصله خودشم نداره 

تاپیکت متفاوته

بزرگوار خواهش میکنم لایک نکن. لطفا وقتی به کسی  تو نی نی سایت راهکار میدید برای زندگیش، حواستون ، ب کلمه کلمه جمله هاتون باشه چون توشه میشه برای اخرتتون. زبان ۵ سانت گوشته ولی هفتاد گناه رو یک تنه  میتونه انجام بده پس حواستون ب زبونتون باشه
2706