2733
2734

۴ ساله با همیم وضع مالی خانواده من شکر خدا خیلی خوبه

گفت وضع مالیم خوب نیست گفتم مشکلی نیست حتی از پدرم کمک میگیریم و پدرم خودش اصلا برای بچه هاش کنار گذاشته ی چیزایی

ولی خیلی وقته حتی توجه هم نداره

واقعا من درخواستم ازش فقط خودش و اخلاق خوب بود

ولی اهمش سرش شلوغه و هیچ وقتی برای من نداره

حتی گاهی ۴ تا پیامم با هم حرف نمیزنیم

واقعا چند وقتی هیچی از اون چیزای که دوست داشتمو و بخاطرش موندم ندارم

یعنی من حتی نیاز عاطفی و روحیم نباید داشته باشم

دلم خیلی گرفته

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
عین خواهر من و همسرش  حالا فهمیدی چرا دخترها پرتوقع اند یه توقع کم کنی تمام وظایفشون یادشون می ...

واقعا الان کاملا بی توقعم

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب زود ب نتیجه رسیدی خدارو شکر کن عقد نکردی کات کن

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
2728
خوب زود ب نتیجه رسیدی خدارو شکر کن عقد نکردی کات کن

دوستش دارم و سعی میکنم درکش کنم که مشغله کاری داره ولی اون درکم نمیکنه

ببین ولش کن 

هر چی میگی انگار  راجب خودم میگی با این تفاوت اون تا لحظه آخر گولم زد که دوسم داره بعد ۵ سال یهو تو یک هفته سرد شد رفت انگار از اول نبودم انگار وجود نداشتم من حتی بش میگفتم خونه ماشین هیج بابام همه رو کمک میکنه بهت...

2738
ببین ولش کن  هر چی میگی انگار  راجب خودم میگی با این تفاوت اون تا لحظه آخر گولم زد که دوس ...

چرا رفت؟

الان پر مشغله کاریه

ولی میدونستی اگه صحبت نکنی مشکل حاد تر میشه؟ میدونستی مشکلا با صحبت کردن گاها حل میشن؟

آدما یه تایم خالی در روز دارن...

باید تکلیفت مشخص شه 

خدایی نکرده به نبودنش عادت نکنی :( متوجهی چی میگم؟

Stay away . There's nothing new here.Coincé amoureux de la plage de Marseille.INTJ.Dental student
چرا رفت؟

نگفت حتی خدافظی هم نکرد فقط گفت من میخواستم یه سال بهت بگم دیگه باهم نباشیم هر چی دلیل پرسیدم هر چی گفتم چرا نگفت 

اینا رو هم با صد بار التماس صد بار زنگ زدن من گفت چون تا لحظه آخر پیچوند آسیبی که به روحیم زد هیج وقت خوب نمیشه الان نامزد دارم ولی اون دردی که بهم داده رو هیج وقت فراموش نمیکنم

ولی میدونستی اگه صحبت نکنی مشکل حاد تر میشه؟ آدما یه تایم خالی در روز دارن... باید تکلیفت مشخص شه& ...

باورت میشه هیچ وقتی نداره

تازه انقدر مشغله داره که نیم ساعتم حرف نمیزنیم گاهی

نگفت حتی خدافظی هم نکرد فقط گفت من میخواستم یه سال بهت بگم دیگه باهم نباشیم هر چی دلیل پرسیدم هر چی ...

چه بی معرفت

نامزد الانت چطوره؟

باورت میشه هیچ وقتی نداره تازه انقدر مشغله داره که نیم ساعتم حرف نمیزنیم گاهی

ولی اگه حرف نزنی با این احساسی که نسبت به این قضیه داری و درسته ، مشکل بیشتر میشه 

مثلا بهش بگو اگه واسه رابطمون ارزش قائلی یه تایم واسم آزاد کن حرف دارم باهات

Stay away . There's nothing new here.Coincé amoureux de la plage de Marseille.INTJ.Dental student
ولی اگه حرف نزنی با این احساسی که نسبت به این قضیه داری و درسته ، مشکل بیشتر میشه  مثلا بهش بگ ...

میفهمم چی میگی ولی اون بیخیاله

الانم عمرا وقت بذاره