2737
2734
عنوان

واقعا معنی دختر بساز تغییر کرده برای طرفم

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 43 پست
چه بی معرفت نامزد الانت چطوره؟

خیلی....

عالیه مثل خوابه انگار واقعی نیست 

ولی من بی ذوق شدم اشتیاق ندارم زیاد ولی خب دوسش دارم:)

میدونی مثل افسردها شدم حوصله هیچی رو ندارم جشن و اینجور چیزا ولی خب خودشو دوس دارم انگار از این چیزا دلسرد شدم فقط میخوام یکی کنارم باشه به آرامش برسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی.... عالیه مثل خوابه انگار واقعی نیست  ولی من بی ذوق شدم اشتیاق ندارم زیاد ولی خب دوسش دا ...

چجوری آشنا شدین؟

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
:(  چند مدته اینجوریه ؟

ی مدت طولانیه کلا ی جوری شده و مثل قبل نیست

الانم رابطمون به حداقل رسیده

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
2731
ی مدت طولانیه کلا ی جوری شده و مثل قبل نیست الانم رابطمون به حداقل رسیده

اگه کوتاه بود پیشنهاد میکردم تو دوران سختیش صبر کنی 

ولی الان فقط میتونم صحبت کردن جدی دو طرفه رو پیشنهاد کنم :( 

Stay away . There's nothing new here.Coincé amoureux de la plage de Marseille.INTJ.Dental student
اگه کوتاه بود پیشنهاد میکردم تو دوران سختیش صبر کنی  ولی الان فقط میتونم صحبت کردن جدی دو طرفه ...

فعلا وقتشو نداره

دلم خیلی گرفته

2740
خیلی.... عالیه مثل خوابه انگار واقعی نیست  ولی من بی ذوق شدم اشتیاق ندارم زیاد ولی خب دوسش دا ...

وقتی قبلیو نتونستی کنار بذاری چرا با یکی دیگه نامزد شدی! 

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
عزیزم ایشون داره تدارکات جدایی رومیدن ببین کی بهت گفتم‌

چرا اینو میگی؟