2733
2734
عنوان

واقعا معنی دختر بساز تغییر کرده برای طرفم

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 43 پست
تو میخوای چیکار کنی؟

نمیدونم واقعا 

من سر این موضوع چنبار گذاشتم رفتم

فایده نداره

فعلا این سری تصمیم گرفتم به زندگیم ادامه بدم و بیخیال باشم اما باهاش خوب باشم و بحث نکنم

اینجوری بهتره

هم اعصابم آرومه هم اون هست تو زندگیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اینو میگی؟

چون علائم سرد شدن وجدا شدنه

چون تجربه چندین دختره ...یکیش خودم 

اول جداشدنا همین شکلیه

انقد باهم حرف نمیزنین که ازهم دور میشن

بعدها سرد میشین وبود ونبود هم براتون یکی میشه

این هزارمین اکانتمه ،تازه وارد نیستم انقد پرروام هربار که اکانتم میترکه،باز میام 😁👊
نمیدونم واقعا  من سر این موضوع چنبار گذاشتم رفتم فایده نداره فعلا این سری تصمیم گرفتم به زند ...

خب آخه تا کی میشه اینجوری ادامه داد

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
2731
پس مشغله ی کاری داره درسته؟؟؟آخه من از این موارد زیاد داشتم

بله

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
چون علائم سرد شدن وجدا شدنه چون تجربه چندین دختره ...یکیش خودم  اول جداشدنا همین شکلیه

خب بیاد بگه سرد شده و میخواد جدا شه اینکارا چیه

خب بیاد بگه سرد شده و میخواد جدا شه اینکارا چیه

یا روش نمیشه ..یا به خیال خودش بااینکارا میخاد شمارو اماده کنه و کمتر ضربه بخورین

این هزارمین اکانتمه ،تازه وارد نیستم انقد پرروام هربار که اکانتم میترکه،باز میام 😁👊
2738
ببخشید خداشاهده قصدی ندارم دوستید باهم یانامزدید

دوست عزیزم

یا روش نمیشه ..یا به خیال خودش بااینکارا میخاد شمارو اماده کنه و کمتر ضربه بخورین

چیکار کنم؟

خب آخه تا کی میشه اینجوری ادامه داد

تا وقتی که رفتارش درست شه یا انقدر دو طرف سرد بشن که تموم شه

چرا رابطه ها اینطوری شده دلم میگیره فکر میکنم بهش

چی میشع مث آدم پای کسی که دوسشون داره بمونن

چیکار کنم؟

اول اینکه سازش بعد دیدی سرش خلوت شد وهمینجوریه رفتارش باهاش حرف بزن مزه دهنشو بفهم ...اگه حس کردی میخاد تموم کنه خودت زودترازاون بگو به این نتیجه رسیدی که بدرد هم نمیخوریم

.نزار با بلاتکلیفی عذابت بده

دوست عزیزم

ببین من یکی خیلی دوستم داشت رسما ازم خواستگاری کرد البته قبلش هیچ ارتباطی باهم نداشتیم فقط یدفعه گفت چن ساله زیر نظرم هستی ودوستت دارم ولی خواستگاری کرد..ولی بقول شما مشغله‌ی کاریش خیلی خیلی زیاد بود وهست.خودش میگفت اگه قسمت شدوازدواج کردیم ممکنه اصلا نتونم جوابتو بدم همینم بود واقعا البته مجردم‌ یکی دیگه هم داشتم که اونم‌ خیلی مشغله‌ی کاریش زیاد بود ولی هردوشون همیشه عذر خواهی میکردن بابت اینکه سرشون شلوغه ومیگفتن باید یه تایمی رو بزاریم برای شما وشنیدن حرفات.ولی من برام مهم نبود.من فک کردم نامزدته یا اومده خواستگاریت ودارید بیشتر باهم آشنا میشید.حرفاتو بهش بزن بقول معروف سنگ‌هاتو باهاش وابکن...ولی سخته من این دوموردو که دیدم واقعا سخت بود گاهی تا دوشب ۳شب تایمی حتی برای استراحت شون نداشتن مثلا دوساعت یا۳ساعت استراحت میکردن