2737
2739
عنوان

همسر سابقم برای طلاق توافقیمون شرط گذاشته

| مشاهده متن کامل بحث + 7413 بازدید | 143 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هیچ کس ازدواج نمیکنه که بخواد یه روزی طلاق بگیره  فکرشم نمیکردم نیازم بشه

تو گوشات پنبه بزار و برو سر قرار اخرش در بیار بگو خوب حرفات رو زدی شنیدم خداحافظ

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2740
شما همونی تاپیکت پر بازدید شد سکوت کردی و رفتی خونه بابات و جوابش ندادی چکار کردی ؟درخواست طلاق داد ...

به خانوادم گفتم ولی هنوز بهشون نگفتم دلیلش رو بهش گفتن که من گفتم قراره توافقی جدا بشیم که پیام داده امشب شرط گذاشته

شنیدم توافقی یکی دو ماه طول میکشه

سه ماه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
هیچ کس ازدواج نمیکنه که بخواد یه روزی طلاق بگیره  فکرشم نمیکردم نیازم بشه

به نظره من حرفاش رو گوش کن به زندگیتون یه فرصت دوباره بده.خیلی وقتا خوده ما زنها هستیم که آتیش میندازیم تو زندگی هم مرد ذاتش اینه که تنوع طلبه ولی ببخشید خیل از ما زنها به این تنوع طلبی آقایون دامن میزنیم و باعث خراب شدن زندگی یه نفر دیگه میشیم.برو بزار باهات حرف بزنه من شخصی رو میشناسم که تو دوماهه اول زندگیش از طریق فضای مجازی خیانت دید از شوهرش ولی طلاق نگرفت پاش وایستاد باهم صبحت کردن جنگید برای زندگیش هنوز هم دارن زندگی میکنن و الان همدیگه رو واقعا دوست دارن.

میخام بگم زود تصمیم نگیر برای زندگیت طلاق گرفتن افتخار نیس که زود به طلاق فکرکنی یکم فرصت بده خودت و همسرت عزیزم ان‌شاالله که مشکلتحل بشه