2726

اول بهم پیام داد که من طلاقت نمیدم

بعدش گفت که شرط دارم

باید بیای حرفام رو بشنوی

میدونم چی میخواد بگه میخواد از خودش دفاع کنه که چیشد بهم خیانت کرده

من نمیخوام حرفاش رو بشنوم میخواد اذییت کنه

اگه طلاق توافقی نباشه چقدر طول میکشه؟

فک میکنم خیلی طول بکشه

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

طلاق غیابی میگیری ولی باید مدرک قانع کننده داشته باشی

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🤲الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

بشنو و زودتر راحت شو. هندزفری بلوتوثی بگذار زیر شال داخل گوشت. تا ته بازش کن. صداشو نشنوی که اذیت هم نشی. حرفاش تموم شد، بگو باشه بیا امضا کن تمام بشه. حالا هر چی میخواد گفته باشه

وقتی ببینم مغزت تعطیله، با نظرت موافقت میکنم و برات آرزوی موفقیت میکنم 😂 حوصله بحث با آدم های کم عقل رو ندارم

هنوز طلاق نگرفتی که پس چرا میگی همسر سابق؟

اگه درخواست طلاق توافقی ندید،خودت مجبوری درخواست طلاق بدی و باید دلایل محکمه پسند برای طلاق ارایه بدی .اگه دلایلت قانع کننده و مستند باشه چندماه طول میکشه وگرنه ممکنه بیشتر بشه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2706