2733
2734
عنوان

همسر سابقم برای طلاق توافقیمون شرط گذاشته

| مشاهده متن کامل بحث + 7413 بازدید | 143 پست
شوهرش به حرمت اون روزا و اون خاطرات خیانت نمیکرد!

ای خواهر ۸۰ درصد زندگیا تو ایران اگه پا برجاست بخاطر مدیریت و گذشت زنهاست....اگه زندگی رو بسپاریم دست مردا که هر روز یه گندی بالا میارن

ای خواهر ۸۰ درصد زندگیا تو ایران اگه پا برجاست بخاطر مدیریت و گذشت زنهاست....اگه زندگی رو بسپاریم دس ...

چون میدونن همچین تفکراتی هست

میدونن هر گ.وهی بخورن بخشیده میشن و حتی اگه زنا نبخشنشون قانون نمیذاره اتفاقی براشون بیافته

اگه بدونن تاوان داره خودشون رو جمع میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خلاصش اینه که متوجه شدم شوهرم که پسرخالمم هست با یکی از دوست های صمیمیم در ارتباطه و من ...

سلام عزیزم هروقت میام نی نی سایت حتما به کاربری شما سر میزنم همیشه تو فکرمی امیدوارم بتونی این مسئله رو مدیریت کنی فقط اینو بدون که عجولانه تصمیم نگیر به همسرت اگه میتونی فرصت بده

2728
چون میدونن همچین تفکراتی هست میدونن هر گ.وهی بخورن بخشیده میشن و حتی اگه زنا نبخشنشون قانون نمیذاره ...

البته خب یکبار  بخشش و گذشت به جایی بر نمیخوره ولی خب اول یه زهر چشم حسابی باید ازشون گرفت بعد بخشید اما فراموش اصلا....ولی خب م طلاق همیشه اولین راه چاره نیست متاسفانه تو جامعه ما خانم مطلقه سختی های زیادی رو باید متحمل بشه حتی اگه مجدد ازدواج کنه باز هم تا حدودی هر چند بسیار اندک سایه زندگی قبلیش تو زندگی جدیدش خواهد بود ...پس چه خوبه یک فرصت به زندگی خود بدیم ..ولی خب اگه طرف درست نشد حتما کات و تمام

2738