2737
2739
عنوان

نماز استغاثه به حضرت فاطمه برای حاجت روایی خیلییی خوبه+تجربه من

| مشاهده متن کامل بحث + 18210 بازدید | 62 پست
توی نیتمون چی باید بگیم؟

دو رکعت نماز استغاثه به حضرت فاطمه یا دو رکعت نماز هدیه به حضرت زهرا 

نیت رو خیلی سخت نگیر خدا میدونه منظورت چی بوده

کاربر قدیمی هستم حساب جدید باز کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید یه سوال.وقتی رو سجده هستیم پیشونی رو مهر ذکرهارو بگیم. نفس ادم میگیره اخه ۱۰۰ تا طول میکشه ب ...

اره یکم ازین نظر سخته یکم زانو درد اذیت میکنه

ولی قابل تحمل هست

چیزایی ک بلدیم ب همدیگه یاد بدیم شاید برا یکی مشکلش حل شد. من خودم چیزایی ک بلدم وحاجت گرفتم:  چله سوره یاسین. ۱۱٠٠ صلوات برا مادر امام زمان نرجس خاتون. نذر ۸ شیشه گلاب. ۱۴٠٠ صلوات برا امام موسی کاظم. نذر گندم. نذر ۷۲ شمع ب نیابت ۷۲تن یاران امام حسین. استغفار امام صادق. نذر ۱۲ هزار امن یجیب. بازم هس تو دفتر نوشتم😁

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 
2728
خوش به حالتون شماکه دلتون پاکه و حضرت زهرا بهتون توجه داره میشه خواهش کنم برامشکلات من هم بخونید؟&nb ...

عزیزم حضرت زهرا مادر هممونه من گاهی مادر خطابشون میکنم. مادر که بین بچه هاش فرقی نمیذاره

الان شرایطشو ندارم توی خوابگاهم و محیط ساکت و ارومی پیدا نمیکنم ک تنها بشم و بخونم. اما هروقت برم خونه و فرصت کنم حتما میخونم و دعات میکنم

اره عزیزم حتما منم التماس دعا دارم ازت

میخوام ازدواج کنم ولی با یک آدم خوب 

تروخدا یکبار نماز خوندی به نیت من بخون 

میخونم اما فکر میکنم ممکنه جواب نگیرم 

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 
2740
میشه واسه اون چپ و راست دراز بکشیم آخه من پاهام خواب میره اونطوری؟

من اون زمان ک برا کنکورم خوندم نسبتا دراز کشیده بودم. اصلا نمیدونستم چطوری باید طرف راست و چپ صورتمو بذارم زمین. اما این سری همون حالت سجده بودم

خیلی ممنون عزیزم اگه سعادتشو داشته باشم حتما میخونم فقط یه سوال من در شرایط عادی نماز نمیخونم بنظرت ...

منم یکی درمیون میخونم. واقعا کار بدی میکنم. 

ولی فک میکنم اثر میکنه بهرحال. من ک همیشه امید داشتم نتیجه هم گرفتم. اخه ما ک ادمای بدی نیستیم ک خدا باهامون قهر کنه:(

چیزایی ک بلدیم ب همدیگه یاد بدیم شاید برا یکی مشکلش حل شد. من خودم چیزایی ک بلدم وحاجت گرفتم:   ...

دستت درد نکنه😍😍😍😍

منم ی نوت تو گوشیم دارم انواع چله ها و ختم ها و نماز ها. از هر گوشه کناری جمعشون کردم😁

دستت درد نکنه😍😍😍😍 منم ی نوت تو گوشیم دارم انواع چله ها و ختم ها و نماز ها. از هر گوشه کناری جمع ...

قربونت عزیزم

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 
میخوام ازدواج کنم ولی با یک آدم خوب  تروخدا یکبار نماز خوندی به نیت من بخون  میخونم اما ...

چشم عزیزم

حتما. هروقت فرصت کنم میخونم و دعات میکنم

من کلی لذت میبرم ک برای دیگران دعا کنم

همیشه اینطوری بودم ولی ی مدت افسردگی گرفته بودم، درکنار همه علائم دیگه افسردگی، اینطور شده بودم ک از همه متنفر بودم به همه حسادت میکردم فقط و فقط خودمو میدیدم و تمایلی نداشتم خیری به کسی برسونم. حالم خیلی بد بود. از ادمی ک شده بودم بدم میومد اما کاریشم نمیتونستم بکنم

رفتم روانشناس و دارو مصرف کردم خداروشکر کنترل شد. حالا خیلیییی خیلیییی قدر اون احساسو میدونم ک ادم وقتی برای دیگران خوب میخواد چقدر دلش خوشه

حتما فرصتش برام جور بشه میخونم برات. تو هم برای من و بقیه دعا کن. خودت خیلی حس خوبی میگیری

2706