2733
2739
عنوان

نماز استغاثه به حضرت فاطمه برای حاجت روایی خیلییی خوبه+تجربه من

| مشاهده متن کامل بحث + 18210 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلا خوندم اما یادم نیس حاجت گرفتم یا نه  من قبلا حاجت همه دعاهام را میگرفتم اما چند سالیه دعا ...

میفهمم. خیلی حس بدیه. منم تجربشو داشتم. نمیدونم باید چی بگم فقط میدونم ک میگذره.

ی مدت بیخیال باش و بهش فکر نکن تا این احساس بدی ک داری کمرنگ بشه. خدا همیشه حواسش به ما هست و کمکمون میکنه اما گاهی نمیدونم چرا اینطوری امتحانمون میکنه...متاسفانه سخته ولی خیلی وقتا ادم باید تو زندگی صبور و نظاره گر باشه و با جریان زندگی همراه بشه تا این دوره بگذره

کاربر قدیمی هستم حساب جدید باز کردم
2728
2740
میفهمم. خیلی حس بدیه. منم تجربشو داشتم. نمیدونم باید چی بگم فقط میدونم ک میگذره. ی مدت بیخیال باش و ...

اسي يكبار بخونيم كافيه؟

يا ضامن اهو🕊هموني ام كه سه سالم بود شفام دادي حالا اين دلباخته و نمك خورده شما بازم نياز داره به شفاي قلبش🥺🤲 من رو تاريخ ٣١ ارديبهشت٤٠٣ خيييييلي خيلييييي حساب باز كردم♥️قطعا ميشه🤗 چاكر شمام اقا جانم🙌☝️🙏يا جواد الائمه ادركني🤲
بخدا همین الان داشتم دنبال یه نذر میگشتم که حاجت روام کنه. خیلی نذر برداشتم ولی جور نشده.... ممنون ...

پس حتما به ف ال نیک بگیر. اتفاقی نبوده چون منم چند روزه هی شک داشتم ک تاپیک بزنم یا نه. دیگه امشب به دلم افتاد بزنم

التماس دعا💚

ممنون انشالا بخونم برای کنکورم حاجتمو بگیرم واقعا معجزه دیدی ازش؟

ببین نگا کن. معجزه بستگی داره منظورت چی باشه

من پزشکی میخواستم. یکسالم درس خوندم براش. وسطاش این نمازو خوندم و از مادر خواستم بهم کمک کنه ک بخونم و خوب کنکور بدم

خودم ک خوب درس خوندم اما اگه بهم کمک نمیکردن ممکن بود هر اتفاقی بیوفته ک نتونم دیگه درس بخونم. یا کنکورم رو خراب کنم چون اتفاقات سر جلسه غیر قابل پیش بینی هستن. و هزاران نوع مشکل میتونه باعث بشه ادم حواسش از درس پرت بشه

اما خداروشکر مشکل خاصی رخ نداد و همه چیز به خوبی پیش رفت.منم خوب درسمو خوندم. 

پس معجزه به اون صورت ک مثلا برم زیستمو بزنم 20 درصد و بعد پزشکی قبول بشم نه. شدنی نیست. بخواه ک کمکت کنه درس بخونی و نتیجه خوبی بگیری

2706